
Біометричний зчитувач ZKTeco FR1500(ID)-WP відбитків пальців врізний вологозахищений (114652)
5 711 ₴
- В наличии
- Код: 114652
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Біометричний зчитувач за відбитком пальця та EM-Marine карт; стандарт карти: EM-Marine 125 кГц; тип сенсора: SilkID; процесор: 1.0 ГГц; алгоритм розпізнавання: ZKFinger v10.0; сумісність: inBio / inBioPro контролери / окремі сканери відбитків пальців; інтерфейс: RS485; індикатор: світловий, вібраційний; живлення: DC 12 В; потужність споживання: 0.72 Вт; струм: 140 мА; матеріал задньої панелі: нержавіюча сталь; захист: IP65; робоча температура: -10°C ~ +45°C; розмір: 121.3 / 77.3 / 38 мм
Біометричний зчитувач ZKTeco FR1500(ID)-WP для ідентифікації користувачів за відбитками пальців або безконтактної картки EM-Marine. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Зчитувач використовується в корпоративних системах, офісах, банках, громадських приміщеннях тощо. Захоплює зображення відбитка пальця або картки та завантажує в систему. Він поєднує в собі надійність, безпеку та простоту використання для забезпечення ефективного контролю доступу та ідентифікації осіб.
Ключові властивості
- Призначений для ідентифікації користувачів за відбитками пальців або безконтактної карти.
- Зчитує карти зі стандартом EM-Marine 125 кГц.
- Високошвидкісний SilkID сканер відбитка пальців забезпечує коректне зчитування та швидкого розпізнавання сухих, мокрих та грубих відбитків пальців.
- Функція виявлення «живого пальця» - сканер автоматично активується при наближенні пальця для економії енергії.
- SDK для розробки власних застосунків.
- Процесор: 1.0 ГГц.
- Інтерфейс: RS485.
- Три світлодіодні індикатори та індикація вібрацією забезпечують додатковий рівень зручності та сприяють ефективності використання зчитувача.
- Живлення: DC 12 В.
- Простий монтаж та надійні матеріали.
- Потужність споживання – 0.72 Вт, струм – 140 мА.
- Робоча температура при -10°C ~ +45°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розмір: 121.3 / 77.3 / 38 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Интерфейс | RS-485 |
| Інтерфейси зв'язку | RS485 |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця, Карта |
| Вид | Зчитувачі |
| Висота в упаковці (довга сторона, см) | 12.13 |
| Установка | Внутрішня, Зовнішня |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці (коротка сторона, см) | 3.8 |
| Источник питания | DC 12 |
| Додаткові характеристики | Вологозахищений (IP65), Нержавіюча сталь, SilkID, Функція виявлення живого пальця, SDK, Світлова та вібраційна індикація |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Кількість записів відбитків | — |
| Метод аутентифікації | За відбитками пальців, За картою |
| Монтаж | Врезной |
| Особенности | Мультимодальні |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 0.72 Вт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 121.3 / 77.3 / 38 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 121.3 х 77.3 х 38.0 |
| Розміри, мм | 121.3 / 77.3 / 38 |
| Световая индикация | Да |
| Спосіб вимірювання біометричного параметра | Контактні |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 140 мА |
| Тип карт | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Формат карт | Em-marin |
| Функции | Керування доступом, Облік часу |
| Ширина в упаковці (середня сторона, см) | 7.73 |
Информация для заказа
- Цена: 5 711 ₴



