
Біометричний зчитувач ZKTeco SLK20R відбитків пальців (111101)
5 034 ₴
- В наличии
- Код: 111101
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Біометричний USB зчитувач за відбитком пальця; тип сенсора: оптичний, SilkID; інтерфейс: USB 2.0; роздільна здатність: 500 dpi/ 256 Gray; підтримка ОС: Windows / Linux / Android; ефективна площа сканування: 15.24 x 20.32 мм (FAP 20); розмір оптичного сенсора: 16.5 x 23 мм; повертання пальця: 360°; індикатор: світловий; живлення: USB 5В; робоча температура: -20°C ~ +55°C; розмір: 49 / 44 / 20 мм
Біометричний зчитувач ZKTeco SLK20R для ідентифікації користувачів за відбитками пальців. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Зчитувач використовується в корпоративних системах, офісах, банках, громадських приміщеннях тощо. Захоплює зображення відбитка пальця та завантажує в систему. Він поєднує в собі надійність, безпеку та простоту використання для забезпечення ефективного контролю доступу та ідентифікації осіб.
Ключові властивості
- Призначений для ідентифікації користувачів за відбитками пальців.
- Захоплення високоякісних зображень за допомогою 2 Мп камери.
- Високошвидкісний сенсорний SilkID сканер відбитка пальців забезпечує коректне зчитування та швидкого розпізнавання сухих, мокрих та грубих відбитків пальців.
- Підтримує функцію детектування підроблених відбитків.
- SDK для розробки власних застосунків, підтримка Windows, Linux, Android.
- Низьке споживання в режимі очікування..
- Підтримує роздільну здатність 500 dpi та 256 Gray.
- Інтерфейс: USB 2.0.
- Світлодіодний індикатор забезпечує додатковий рівень зручності та сприяє ефективності використання зчитувача.
- Живлення: USB 5В.
- Просте настільне підключення та надійні матеріали.
- Робоча температура при -20°C ~ +55°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розмір: 49 / 44 / 20 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | Световая |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Вес | 20 |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця |
| Вид | Зчитувачі |
| Установка | Внутрішня |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | USB 5 В, DC 5 |
| Додаткові характеристики | SilkID сенсор, 2 Мп камера, Підтримка детектування підроблених відбитків, 500 dpi, 256 Gray, SDK (Windows/Linux/Android), Низьке споживання, Світлодіодний індикатор, Ефективна площа сканування 15.24 x 20.32 мм, Поворот пальця 360 |
| Питание | DC 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Кількість записів відбитків | — |
| Метод аутентифікації | За відбитками пальців |
| Монтаж | Настільний |
| Особенности | — |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 |
| Розміри | 49 / 44 / 20 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 49 х 44 х 20 |
| Розміри, мм | 49 / 44 / 20 |
| Световая индикация | Да |
| Спосіб вимірювання біометричного параметра | Контактні |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Формат карт | — |
| Функции | Керування доступом, Облік часу |
Информация для заказа
- Цена: 5 034 ₴


