Зчитувач для карт і брелоків; стандарт карти: EM-Marine 125 кГц; дальність зчитування: 10 см; інтерфейс: Wiegand 26; живлення: 6-14 В; струм: 70 мА; індикатор: світловий, звуковий; монтаж: настільний; клас захисту: IP65; робоча температура: -20°C ~ +65°C; матеріал: пластик; розмір: 116 / 75 / 17.3 мм
Зчитувач ZKTeco KR100E для зчитування EM-Marine карт і брелоків дальністю 10 см. Зчитує наявні коди та передає його контролеру. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти або брелока та передавати його контролеру. Зчитувач кріпиться на рівній поверхні для забезпечення зручного доступу карт і брелоків. Висота і розташування мають забезпечити їх легкий доступ до пристрою.
Ключові властивості
- Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування EM-Marine карт і брелоків.
- Зчитує карти зі стандартом: EM-Marine 125 кГц.
- Дальність зчитування: 10 см.
- Конфігурування пристрою через інтерфейс Wiegand 26, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
- Світлодіодний та звуковий індикатори забезпечують додатковий рівень зручності та сприяють ефективності використання зчитувача.
- Максимальний струм – 70 мА.
- Призначений для настінного монтажу.
- Живлення: 6-14 В.
- Клас захисту: IP65, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу.
- Робоча температура при -20°C ~ +65°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
- Розмір: 116 / 75 / 16 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вес | 120 |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Установка | Приміщення |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 10 см |
| Додаткові характеристики | Дальність зчитування 10 см, Світлова індикація, Звукова індикація, Живлення DC 6-14 В, Струм 70 мА, Клас захисту IP65, Матеріал корпусу Пластик, Гарантія 12 міс. |
| Питание | DC 6-14 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Інструкція, Зчитувач |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +65 |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 116 / 75 / 17.3 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 116 х 75 х 17.3 |
| Розміри, мм | 116 / 75 / 17.3 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 70 мА |
| Тип брелків | EM-Marine |
| Тип изделия | Зчитувач-адаптер |
| Тип карт | Proxi-карти |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 532 ₴



