![Зчитувач EM-Marine ZKTeco MR101[ID] для карт EM-Marine і брелоків вологозахищений (116039), фото 1](https://images.prom.ua/5710729500_zchituvach-em-marine-zkteco.jpg)
Зчитувач EM-Marine ZKTeco MR101[ID] для карт EM-Marine і брелоків вологозахищений (116039)
1 258 ₴
- В наличии
- Код: 116039
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зчитувач для карт і брелоків; стандарт карти: EM-Marine 125 кГц; дальність зчитування: 3-8 см; інтерфейс: Wiegand; живлення: 9-24 В; струм: 35 мА; індикатор: світловий / звуковий; монтаж: настінний; клас захисту: IP66; робоча температура: -40°C ~ +60°C; матеріал: пластик; розмір: 103 / 48 / 19 мм
Зчитувач ZKTeco MR101[ID] для зчитування EM-Marine карт і брелоків на відстані до 3-8 см. Зчитує наявні коди та передає його контролеру. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти або брелока та передавати його контролеру. Зчитувач кріпиться на рівній поверхні для забезпечення зручного доступу карт і брелоків. Висота і розташування мають забезпечити їх легкий доступ до пристрою.
Ключові властивості
- Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування EM-Marine карт і брелоків.
- Зчитує карти зі стандартом: EM-Marine 125 кГц.
- Дальність зчитування: 3-8 см.
- Конфігурування пристрою через інтерфейс Wiegand, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
- Світлодіодний та звуковий індикатори забезпечують додатковий рівень зручності та сприяють ефективності використання зчитувача.
- Максимальний струм – 35 мА.
- Призначений для настінного монтажу.
- Живлення: 9-24 В.
- Клас захисту: IP66, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу.
- Робоча температура при -40°C ~ +60°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
- Розмір: 103 / 48 / 19 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вес | 300 |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Установка | Вулиця |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 8 см |
| Додаткові характеристики | IP66, дальність зчитування 3-8 см, індикація звукова і світлова, живлення DC 9-24 В, споживання 35 мА, матеріал корпусу метал, настінний монтаж |
| Питание | DC 9-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Серебряный |
| Комплектация | Інструкція, Зчитувач |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 103 / 48 / 19 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 103 х 48 х 19 |
| Розміри, мм | 103 / 48 / 19 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 35 мА |
| Тип брелків | EM-Marine |
| Тип изделия | Зчитувач-адаптер |
| Тип карт | Безконтактні картки |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 1 258 ₴

![Зчитувач EM-Marine ZKTeco MR101[ID] для карт EM-Marine і брелоків вологозахищений (116039), фото 2](https://images.prom.ua/5714422450_w159_h159_zchituvach-em-marine-zkteco.jpg)
