
Кнопка виходу безконтактна накладна Trinix ART-902 (70-00034)
598 ₴
- В наличии
- Код: 70-00034
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка виходу безконтактна; тип контакту НР, НЗ; таймер затримки 0-30 с; живлення DC 12-24 В; LED-індикація стану роботи; накладний тип монтажу; матеріал корпусу пластик; розміри 86 / 55 / 20 мм; колір чорний
Кнопка виходу безконтактна Trinix ART-902. Тип контакту НР, НЗ. Накладний тип встановлення, матеріал корпусу пластик.
Застосування
ART-902 – кнопка виходу, яка призначена для розблокування електронних замків. Вона використовується в системах контролю та керування доступом.
Ключові властивості
- Безконтактна кнопка з інфрачервоним сенсором – спрацьовує без торкання рукою.
- Регулювання затримки зачинення дверей 0-30 с.
- Тип контакту НР (нормально-розімкнений), НЗ (нормально-замкнений).
- Двоколірна LED-індикація стану роботи: синій колір – режим очікування, зелений – спрацювання (відімкнення замка).
- Живлення DC 12-24 В.
- Накладний монтаж.
- Напрацювання на відмову – 500000 разів.
- Матеріал корпусу пластик, розміри 86 / 55 / 20 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 66 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | ІЧ-сенсор, Двоколірна LED-індикація, Регулювання затримки 0-30 с, Напрацювання на відмову 500000 разів, Живлення DC 12-24 |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Контакт | NO/NC |
| Количество предметов | 1 |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | Для СККД |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 |
| Розміри | 86 / 55 / 20 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 86 х 55 х 20 |
| Розміри, мм | 86 / 55 / 20 |
| Световая индикация | Двоколірна |
| Спосіб встановлення | Накладні |
| Спосіб натискання | Безконтактні |
| Спосіб спрацювання | Без торкання |
| Сфера использования | Приміщення |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 598 ₴







