
Квадрокоптер FIMI Х8 MINI V2, 2 батареї Intelligent Flight BatteryPlus та сумка у комплекті (99-00017966)
15 840 ₴
- В наличии
- Код: 99-00017966
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Квадрокоптер з максимальною швидкістю польоту 16 м/с і максимальною висотою польоту 4 км; максимальна швидкість підйому/спуску 5 м/с / 3.5 м/с; максимальний час польоту 29 хвилин; роздільна здатність відео 3840x2160; сенсор 1/2.5" CMOS, 12 Мп; робоча частота 5.725-5.825 ГГц; максимальна відстань передачі 9 км; системи супутникової навігації GPS, Galileo, Глонасс, BeiDou; 2 Li-Ion 2S акумуляторні батареї ємністю 3100 мАг та сумка у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 145 / 85 / 56 мм – у складеному вигляді, 200 / 145 / 56 мм – у розкладеному; вага 266 г з батареєю
Квадрокоптер FIMI Х8 MINI V2 з максимальною швидкістю польоту 16 м/с і максимальною висотою польоту 4 км. Максимальний час польоту 29 хвилин. Робоча частота 5.725-5.825 ГГц, максимальна відстань передачі сигналу 9 км. Підтримуються системи супутникової навігації GPS, Galileo, Глонасс, BeiDou. Роздільна здатність відео 4K. У комплекті 2 літій-іонні батареї ємністю 3100 мАг.
Застосування
Квадрокоптер найчастіше використовується для фото- та відеофіксації подій, зйомки та картографування місцевості, огляду спортивних подій, спостереження, рятувальних операцій тощо. Завдяки режиму Night Shot підходить для роботи у нічний час доби.
Ключові властивості
- Максимальна швидкість польоту квадрокоптера становить 16 м/с, максимальна висота – 4000 метрів. Максимальна швидкість підйому – 5 м/с, спуску – 3.5 м/с.
- Підтримується запис відео у роздільній здатності 4K – 3840x2160 пікселів. Сенсор камери 1/2.5" CMOS з 12 Мп. Можливість робити чіткі записи навіть у темний час доби.
- На одному акумуляторі квадрокоптер здатен літати до 29 хвилин. У комплекті 2 літій-іонні акумулятори 2S Intelligent Flight Вattery Plus ємністю 3100 мАг з номінальною напругою 7.2 В, потужністю 22.32 Втг.
- Порт USB Type-C із підтримкою швидкої зарядки 27 Вт.
- Триосьова система стабілізації з максимальним кутовим відхиленням 0.005° та алгоритмом стабілізації для усунення тремтіння та плавної зйомки.
- Максимальна дальність передачі відео становить 9 км. Пульт керування працює на частоті 5.725-5.825 ГГц, від літієвої батареї ємністю 3500 мАг.
- Можливість розробити та запланувати маршрути польоту.
- Підтримка режиму інтелектуального відстеження об’єктів, панорами, таймлапсу та інших.
- Режим SAR («пошук і порятунок»): з дальністю передачі до 9 км, камерою із цифровим зумом 6x та точною системою передачі координат у режимі реального часу завдяки GPS квадрокоптер від FIMI відмінно підходить для рятувальних операцій.
- Підтримуються системи супутникової навігації GPS, Galileo, BeiDou, Глонасс.
- Точна посадка завдяки камері, розташованій знизу.
- Підтримка роботи з мобільним застосунком Fimi Navi Mini.
- Дрон підключається через WiFi до смартфона та керується з нього навіть без наявності пульта. Дальність передачі становить 100 метрів.
- Функції захисту для безпечних польотів: режим повернення додому, GPS-трекінг у режимі реального часу, сповіщення про низький заряд батареї, попередження про сильний вітер.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FIMI |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3100 mAh |
| Аккумулятор | 2S Intelligent Flight Battery Plus 3100 mAh |
| Вес | 266 |
| Высота | 56 |
| Висота польоту | 4000 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 9 км |
| Дальность полета | 9000 |
| Длина | 200 |
| Додаткові характеристики | Night Shot, режим повернення, інтелектуальне відстеження, SAR, 6x цифровий зум, планування маршруту, трьохосьова стабілізація |
| Діапазон ISO | 100-3200 |
| Питание | Літій-іонний акумулятор 3100 mAh, USB Type-C 27 |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Камера | З камерою |
| Цвет | Белый |
| Колір фюзеляжу | Білий |
| Комплект поставки | Квадрокоптер, 2 батареї Intelligent Flight Battery Plus, сумка |
| Кути огляду | 81.1 ° |
| Максимальная высота полета | 4000 м |
| Максимальная скорость | 16 м/с |
| Максимальна швидкість польоту | 16 м/с |
| Максимальная скорость подъема | 5 м/с |
| Максимальна швидкість спуску | 3.5 м/с |
| Максимальний час польоту | 29 хвилин |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Напруга акумуляторної батареї | 7.2 В |
| Особенности | З автопілотом, З гіроскопом, З функцією повернення, З функцією стеження, Передавач у комплекті, Приймач у комплекті, Складані, З окулярами |
| Передавач | Передавач 5.725-5.825 ГГц |
| Польотні функції | Планування маршруту, інтелектуальне відстеження, панорама, таймлапс, SAR, Night Shot, режим повернення |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Приемник | Приймач у комплекті |
| Підтримка мобільного застосунку | Fimi Navi Mini |
| Радиус действия | 9 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 5.725-5.825 ГГц |
| Разрешение видео | 3840x2160 |
| Размер | Маленькі - 10-25 |
| Розміри | 145 / 85 / 56 мм – у складеному вигляді, 200 / 145 / 56 мм – у розкладеному |
| Розміри, мм | 145 / 85 / 56 – у складеному вигляді, 200 / 145 / 56 – у розкладеному |
| Системи супутникової навігації | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Тип | Готова модель (RTF) |
| Тип керування | Wi-Fi, Радіокерування |
| Тип устройства | Квадрокоптер |
| Трансляція відео | На VR-окуляри, На монітор пульта, На смартфон |
| Тривалість польоту | 29 хвилин |
| Формати фото/відео | JPG, MP4 |
| Характеристики камери | 1/2.5" CMOS, 12 Мп, 4K 3840x2160, 81.1°, 6x цифровий зум, Night Shot |
| Время полета | 29 хвилин |
Информация для заказа
- Цена: 15 840 ₴




