
Квадрокоптер FIMI X8Pro з мегафоном, 2 батареї Intelligent Flight Вattery та сумка у комплекті (99-00017967)
33 660 ₴
- В наличии
- Код: 99-00017967
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Квадрокоптер з мегафоном, з максимальною швидкістю польоту 18 м/с і максимальною висотою польоту 5 км; максимальна швидкість підйому/спуску 5 м/с / 4 м/с; максимальний час польоту 29 хвилин; роздільна здатність відео 3840x2160; сенсор 1/1.3" CMOS, 48 Мп; робоча частота 2.4-2.4835 ГГц; максимальна відстань передачі 15 км; системи супутникової навігації GPS, Galileo, Глонасс, BeiDou; 2 Li-Po 4S акумуляторні батареї ємністю 3800 мАг та сумка у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; довжина за діагоналлю 372 мм, розміри 204 / 106 / 72.6 мм – у складеному вигляді; вага 780 г з батареєю
Квадрокоптер з мегафоном FIMI X8Pro з максимальною швидкістю польоту 18 м/с і максимальною висотою польоту 5 км. Максимальний час польоту 29 хвилин. Робоча частота 2.4-2.4835 ГГц, максимальна відстань передачі сигналу 15 км. Підтримуються системи супутникової навігації GPS, Galileo, Глонасс, BeiDou. Роздільна здатність відео 4K. У комплекті 2 літій-полімерні батареї ємністю 3800 мАг.
Застосування
Квадрокоптер найчастіше використовується для фото- та відеофіксації подій, зйомки та картографування місцевості, огляду спортивних подій, спостереження тощо. Завдяки режиму Night Shot підходить для роботи у нічний час доби. Мегафон дозволяє разом із зображенням передавати голоси та інші звуки, що особливо стане у пригоді під час рятувальних операцій.
Ключові властивості
- Максимальна швидкість польоту квадрокоптера становить 18 м/с, максимальна висота – 5000 метрів. Максимальна швидкість підйому – 5 м/с, спуску – 4 м/с.
- Підтримується запис відео у роздільній здатності 4K – 3840x2160 пікселів. Сенсор камери 1/1.3" CMOS з 48 Мп. Велика діафрагма F1.7 дозволяє робити чіткі записи навіть у темний час доби.
- Квадрокоптер із модулем мегафона дозволяє передавати на відстані до 100 метрів голоси чи інші звуки, а також підтримує зберігання аудіофайлів, перетворення тексту в аудіо та циклічне відтворення.
- На одному акумуляторі квадрокоптер здатен літати до 29 хвилин. У комплекті 2 літій-полімерні акумулятори 4S Intelligent Flight Вattery ємністю 3800 мАг з номінальною напругою 15.4 В, потужністю 58.52 Втг.
- Триосьова система стабілізації з максимальним кутовим відхиленням 0.005° та алгоритмом стабілізації для усунення тремтіння та плавної зйомки.
- Максимальна дальність передачі відео становить 15 км, а затримка 130 мс. Пульт керування працює на частоті 2.4-2.4835 ГГц, від літій-іонної батареї ємністю 3900 мАг.
- Вбудована триспрямована система виявлення перешкод на відстані до 15 метрів. Автоматично виявляє місцерозташування та відстань до перешкоди спереду, ззаду та знизу від дрона, забезпечуючи безпечний політ.
- Можливість розробити та запланувати маршрути польоту.
- Підтримка панорамної зйомки, режиму інтелектуального відстеження об’єктів, режиму обльоту, таймлапсу.
- Режим SAR («пошук і порятунок»): з дальністю передачі до 15 км, камерою із цифровим зумом 6x та точною системою передачі координат у режимі реального часу завдяки GPS квадрокоптер від FIMI відмінно підходить для рятувальних операцій.
- Підтримуються системи супутникової навігації GPS, Galileo, BeiDou, Глонасс.
- Точна посадка завдяки поєднанню професійної системи візуалізації та системи технічного зору.
- Підтримка роботи з мобільним застосунком Fimi Navi 3.0.
- Функції захисту для безпечних польотів: режим повернення додому, GPS-трекінг у режимі реального часу, контроль безпольотних зон, сповіщення про низький заряд батареї, попередження про сильний вітер.
- Квадрокоптер стійкий до дощу та снігу, що дозволяє виконувати польоти у різних погодних умовах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FIMI |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3800 mAh |
| Аккумулятор | Літій-полімерний 3800 mAh |
| Вес | 780 |
| Высота | 72.6 |
| Висота польоту | 5000 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 15 км |
| Дальность полета | 15000 |
| Длина | 372 |
| Довжина за діагоналлю | 372 мм |
| Додаткові характеристики | Мегафон, Night Shot, Триспрямована система виявлення перешкод, Стійкий до дощу та снігу, 3-осьова стабілізація, 2 акумулятори в комплекті, Сумка в комплекті, Режим SAR, Інтелектуальне стеження, Панорамна зйомка, Запис звуку, Циклічне відтворення |
| Діапазон ISO | 100-6400 |
| Питание | Літій-полімерний акумулятор 3800 mAh (15.4 В) |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Камера | З камерою |
| Цвет | Белый |
| Колір фюзеляжу | Білий |
| Комплект поставки | Квадрокоптер, 2 Li-Po 3800 mAh акумулятори, сумка, мегафон, пульт керування |
| Кути огляду | 85 ° |
| Максимальная высота полета | 5000 м |
| Максимальная скорость | 18 м/с |
| Максимальна швидкість польоту | 18 м/с |
| Максимальная скорость подъема | 5 м/с |
| Максимальна швидкість спуску | 4 м/с |
| Максимальний час польоту | 29 хвилин |
| Матриця | 1/1.3" CMOS |
| Напруга акумуляторної батареї | 15.4 В |
| Особенности | З гіроскопом, З функцією повернення, З функцією стеження, Передавач у комплекті |
| Передавач | Пульт керування 2.4-2.4835 ГГц, батарея 3900 mAh |
| Польотні функції | Повернення додому, GPS-трекінг, Контроль безпольотних зон, Попередження про низький заряд батареї, Попередження про сильний вітер, Планування маршруту, Панорамна зйомка, Інтелектуальне стеження, Обльот, Таймлапс, Режим SAR |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | Fimi Navi 3.0 |
| Радиус действия | 15 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Разрешение видео | 3840x2160 |
| Размер | Середні - 26-40 |
| Розміри | 204 / 106 / 72.6 мм – у складеному вигляді |
| Розміри, мм | 204 / 106 / 72.6 – у складеному вигляді |
| Системи супутникової навігації | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Тип | Готова модель (RTF) |
| Тип керування | Радіокерування |
| Тип устройства | Квадрокоптер |
| Трансляція відео | На смартфон |
| Тривалість польоту | 29 хвилин |
| Формати фото/відео | DNG, JPG, MP4 |
| Характеристики камери | 3840x2160, 1/1.3" CMOS, 48 Мп, F1.7, 85°, цифровий зум 6x, DNG/JPG/MP4 |
| Время полета | 29 хвилин |
Информация для заказа
- Цена: 33 660 ₴

