Кабель вита пара КПВ-ВП (100) 4*2*0,48 (U/UTP-cat.5E-SL), 4-парний кабель категорії 5е призначений для застосування в локальних мережах, передачі даних. Довжина 1000 м. Монтаж усередині будівель, станцій, споруд, апаратури.
UTP-кабель категорії 5е. Максимальна частота сигналу становить 100 мГц. Використовується для створення мереж 100/1000 Мбіт/сек. Під час залучення двох пар швидкість передачі – 100 Мбіт/с, якщо задіють усі чотири пари – 1000 Мбіт/с.
Параметри кабелю відповідають вимогам стандартів: ISO, IEC 11801, ANSI, TIA, EIA-568-B.2, EN50173, YD/T1019.
Умови експлуатації
Кабель призначений для стаціонарного прокладання усередині будівель, станцій, споруд, апаратури.
Конструкція
Кабель складається з 4-х пар провідників, звитих між собою. Провідники – мідь. Ізоляція провідників – поліетилен. Зовнішня оболонка кабелю виконана із полівінілхлоридного пластикату (PVC). Колір оболонки сірий.
Кабель складається з 4-х пар провідників, скручених між собою, для кабелів застосована стандартна ідентифікація за кольором провідників:
- біло-синя / синя
- біло-жовтогаряча / помаранчева
- біло-зелена / зелена
- біло-коричнева / коричнева
Матеріал
- Матеріал жили: мідь
- Ізоляція: поліетилен
- Оболонка: ПВХ-пластикат сірого кольору
- Екран: фольга
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Одескабель |
| Страна производитель | Украина |
| Конструктивные особенности | |
| Количество жил | 8 |
| Количество пар | 4 |
| Тип витой пары | UTP |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Одескабель |
| Вес | 27.9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина | 1000 м |
| Діаметр жили | 0.48 мм |
| Цвет | Серый |
| Материал жилы | Мідь (Cu) |
| Оболонка | PVC (полівінілхлорид) |
| Опір кабелю | 96 Ом |
| Переріз кабелю | 0.48 мм² |
| Прокладання | Внутрішнє |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Тип кабелю | Вита пара |
| Тип устройства | Кабель вита пара |
- Цена: 21 742 ₴


