
Ручний металодетектор ZKTeco ZK-D300 (156613)
4 759 ₴
- В наличии
- Код: 156613
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ручний металодетектор з регулюванням чутливості (4 рівні); індикація звукова / вібраційна / звукова і вібраційна; живлення 2 акумуляторні батареї АА, робота від батарей до 70 годин; потужність споживання 60 мВт; розміри 360 / 82.5 / 42.5 мм; вага 270 г
Ручний металодетектор ZKTeco ZK-D300 з 4 рівнями чутливості та трьома режимами індикації тривоги: вібрація / звук / вібрація та звук. Живлення від двох акумуляторних батарей, з роботою до 70 годин.
Застосування
Ручні металодектори дозволяють виявити металеві предмети, які становлять потенційну загрозу для людей або громадського майна, та відіграють значну роль у забезпеченні безпеки та контролю доступу. Широко використовуються на залізничних станціях, в аеропортах, на масових заходах, у навчальних закладах, на заводах ювелірних виробів – щоб попередити можливі крадіжки, правоохоронцями для виявлення прихованої зброї тощо.
Ключові властивості
- Ручний металодетектор має 4 рівні чутливості: низький, середній, високий та дуже високий.
- Три режими індикації тривоги: вібрація / звук / вібрація та звук, можна встановити потрібний.
- Світлова та звукова індикація роботи, у тому числі індикація заряджання та низького рівня заряду.
- Можливість підключення навушників.
- Металодетектор живиться від двох акумуляторних батарей, час роботи від батарей становить до 70 годин.
- Висока захищеність від перешкод.
- Корпус з прогумованого пластику, завдяки чому пристрій зручно тримати у руці.
- Габаритні розміри 360 / 82.5 / 42.5 мм, вага 270 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Вібраційна, Звукова |
| Аксессуари | Зарядні пристрої, Навушники |
| Вес | 270 г, пакування 795 г |
| Вага детектора | 270 |
| Вид | — |
| Габарити упаковки | 400 / 125 / 60 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина детектора | 360 |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +40 |
| Питание | Батарея AA NiMH – 2 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Комплектация | Акумуляторна батарея – 2 шт., Зарядний пристрій, Металодетектор |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Налаштування від шумів | Висока захищеність від перешкод |
| Налаштування порога | 4 рівні (низький, середній, високий, дуже високий) |
| Настройка чувствительности | 4 рівні (низький, середній, високий, дуже високий) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 360.0 х 82.5 х 42.5 |
| Розміри пакування | 400 / 125 / 60 мм |
| Розміри, мм | 360 / 82.5 / 42.5 |
| Тип | Цілевказівники |
| Тип устройства | Металодетектор ручний |
| Время работы от батареи | 70 годин |
Информация для заказа
- Цена: 4 759 ₴



