
PoE-комутатор 19-портовий TVT TD-B2216S1-PGS з 16 портами PoE (77-00384)
6 991 ₴
- В наличии
- Код: 77-00384
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
19-портовий PoE-комутатор з 16 портами PoE 10/100Mbps, 2 портами Uplink 10/100/1000Mbps і 1 SFP-портом 1000Mbps; пропускна здатність: 9.2 Гб/с; стандарт живлення PoE: IEEE802.3at/af, PoE Pin: 1,2 + / 3,6-; максимальна відстань живлення PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал); порти 1-16 – підтримка режиму дальньої дії до 250 м і функції Watchdog; загальна потужність: 250 Вт (до 30 Вт на порт); таблиця MAC-адрес 8K; живлення 100~240V/AC; блискавкозахист: 6KV, захист від електростатичного розряду: 8KV; робоча температура від -20 до +60 °C; кріплення в комплекті; розміри: 440 / 180 / 45 мм; вага: 2.8 кг
Комутатор PоE TVT TD-B2216S1-PGS оснащений 16 портами PoE 10/100Mbps, а також 2 портами Uplink 10/100/1000Mbps і 1 SFP-портом 1000Mbps. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Загальна потужність 250 Вт, 30 Вт на 1 порт. Відстань PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал).
Застосування
Комутатор PоE TVT TD-B2216S1-PGS призначений для побудови мереж та передачі даних середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 16 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора TVT TD-B2216S1-PGS
Пристрій має наступні інтелектуальні функції:
- Функція Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
- Режим адаптивної передачі на далеку відстань – збільшує дальність передачі даних та живлення для підключених IP-камер до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 19 портів, з них 16 портів PoE 10/100Mbps, 2 порти Uplink 10/100/1000Mbps і 1 SFP-порт 1000Mbps.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 250 Вт, на один канал подається 30 Вт.
- Дальність передачі досягає: до 100 м (100 Мбіт/канал); до 250 м (10 Mбіт/канал).
- Пропускна здатність становить 9.2 Гб/с.
- Таблиця MAC-адрес 8K.
- Порти 1-16 підтримують режим передачі на далеку відстань до 250 м та функцію Watchdog.
- Живлення AC 100~240 В.
- Комутатор має блискавкозахист 6KV та захист від електростатичного розряду 8KV.
- Можливе настільне встановлення або у стійку. Кріплення в комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 16 x RJ45 (10/100M) |
| Інші функції | Watchdog, Режим адаптивної передачі на далеку відстань, Блискавкозахист 6KV, Захист від електростатичного розряду 8KV, Кріплення в комплекті |
| Вес | 2.8 кг |
| Габарити і вага | 440 х 180 х 45 мм, 2.8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Дополнительно | Можливість монтажу у стійку, Підтримка PoE |
| Дополнительные возможности | Watchdog, Режим адаптивної передачі до 250 м, Блискавкозахист 6KV, Захист від електростатичного розряду 8KV, Загальна потужність PoE 250 Вт, Підтримка PoE IEEE802.3af/at, Таблиця MAC 8K |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Общее количество портов | 19 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Кріплення в комплекті |
| Кількість SFP-портів | 1 x SFP (1000М) |
| Количество портов | 19 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 16 x RJ45 (10/100M), 2 x RJ45 (10/100/1000M), 1 x SFP (1000M) |
| Максимальне енергоспоживання | 250 Вт |
| Материал корпуса | — |
| Мощность | 250 Вт |
| Пропускная способность | 9.2 |
| Підтримка протоколів | — |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 440 / 180 / 45 мм |
| Розміри, мм | 440 / 180 / 45 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип | Налаштовувані (smart) |
| Тип портов | 16 x 10/100Base-TX, 2 x 10/100/1000Base-T, 1 x SFP |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Форм-фактор | Настільний/Стійковий |
| Швидкість LAN портів | 10 Мбіт/сек, 100 Мбіт/с, 1 Гбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 6 991 ₴







