
Зчитувач ZKTeco KR600E для карт і брелоків EM-Marine (114048)
629 ₴
- В наличии
- Код: 114048
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зчитувач міток стандарту EM-Marine; стандарт карти: EM-Marine 125 кГц; дальність зчитування: 10 см; інтерфейс: Wiegan 26; живлення: DC 6-14 В; струм споживання: 70 мА; індикатор: світловий / звуковий; монтаж: накладний; клас захисту: IP65; робоча температура: -20°C ~ +65°C; розмір: 116 / 75 / 16 мм; колір: чорний
Зчитувач ZKTeco KR600E для зчитування карт і брелоків стандарту EM-Marine з дальністю 10 см. Зчитувач легко інтегрується з пристроями контролю доступу через протокол Wiegand. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока, браслета й передавати його контролеру.
Ключові властивості
- Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування міток карт і брелоків EM-Marine з вбудованою клавіатурою.
- Зчитує карти зі стандартом: EM-Marine 125 кГц.
- Дальність зчитування – 10 см.
- Конфігурування пристрою через інтерфейси Wiegand 26, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
- Призначений для настінного монтажу.
- Живлення: DC 6-14 В.
- Корпус зчитувача виконаний з міцного пластику, що подовжує термін його експлуатації.
- Клас захисту: IP65, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу та вологи, а також стійкість до перепадів температур.
- Робоча температура при -20°C ~ +65°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Чорний колір робить встановлення цього пристрою практично непомітним і підійде під будь-який екстер'єр.
- Матеріал: пластик.
- Розмір: 116 / 75 / 16 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Установка | Приміщення, Вулиця |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 10 см |
| Додаткові характеристики | IP65, Дальність зчитування 10 см, Живлення DC 6-14 В, Струм споживання 70 мА, Світлова індикація, Звукова індикація, Матеріал корпусу: Пластик |
| Питание | DC 6-14 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Інструкція, Зчитувач |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +65 |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 116 / 75 / 16 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 116 х 75 х 16 |
| Розміри, мм | 116 / 75 / 16 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 70 мА |
| Тип брелків | EM-Marine |
| Тип изделия | Зчитувач-адаптер |
| Тип карт | Безконтактні картки |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 629 ₴

