
Зчитувач ZKTeco KR702E для карт і брелоків EM-Marine з клавіатурою вологозахищений (116043)
1 065 ₴
- Нет в наличии
- Код: 116043
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Зчитувач для карт і брелоків EM-Marine з вбудованою клавіатурою; стандарт карти: EM-Marine 125 кГц; дальність зчитування: 8 см; час зчитування: 80 мс; інтерфейс: Wiegand 26; живлення: 12 В; струм: 90 мА; індикатор: світловий / звуковий; монтаж: накладний; клас захисту: IP65; робоча температура: 0°C ~ +70°C; матеріал: пластик; розмір: 113 / 75 / 16 мм; колір: чорний
Зчитувач ZKTeco KR702E для зчитування EM-Marine карт і брелоків на відстані до 8 см з вбудованою клавіатурою. Зчитує наявні коди та передає його контролеру. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока та браслета EM-Marine й передавати його контролеру. Зчитувач кріпиться на рівній поверхні для забезпечення зручного доступу карт і брелоків. Висота і розташування мають забезпечити їх легкий доступ до пристрою.
Ключові властивості
- Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування EM-Marine карт і брелоків.
- Зчитує карти зі стандартом: EM-Marine 125 кГц.
- Дальність зчитування – 8 см, час зчитування – 80 мс.
- Конфігурування пристрою через інтерфейс Wiegand, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
- Звуковий та світловий індикатори забезпечують додатковий рівень зручності та сприяють ефективності використання зчитувача.
- Струм – 90 мА.
- Призначений для настінного монтажу. Прилад підходить для внутрішнього встановлення.
- Живлення: 12 В.
- Клас захисту: IP65, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу та вологи, а також стійкість до перепадів температур.
- Робоча температура при 0°C ~ +70°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розмір: 113 / 75 / 16 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Установка | Приміщення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 8 см |
| Додаткові характеристики | Клавіатура, Звукова індикація, Світлова індикація, Дальність зчитування 8 см, Час зчитування 80 мс, Живлення 12 В, Струм 90 мА, Клас захисту IP65 |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Клавиатура | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Інструкція, Зчитувач |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +70 |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 113 / 75 / 16 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 113 х 75 х 16 |
| Розміри, мм | 113 / 75 / 16 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 90 мА |
| Тип брелків | EM-Marine |
| Тип изделия | Зчитувач-адаптер |
| Тип карт | Безконтактні картки |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 1 065 ₴



