
Зчитувач ZKTeco QR600-VK-E карт та брелоків EM-Marine і QR-кодів з клавіатурою вологозахищений (201964)
5 711 ₴
- В наличии
- Код: 201964
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зчитувач карт і брелоків стандарту EM-Marine і QR-кодів з вбудованою клавіатурою; стандарт карти: EM-Marine 125 кГц; QR сканер: QR, Data Matrix, PDF417, GS1 Databar, Code 128 / EAN128, UPC / EAN, Codabar, Code 39 / Code 93; дальність зчитування: QR-кодів 5 см, EM-Marine 4 см; інтерфейс: Wiegand / RS485; живлення: DC 12 В; монтаж: накладний; клас захисту: IP65; робоча температура: -20°C ~ +60°C; матеріал: метал; розмір: 138 / 58 / 16 мм; колір: чорний
Зчитувач ZKTeco QR600-VK-E для зчитування карт і брелоків стандарту EM-Marine з дальністю 4 см і QR-кодів – 5 см та з вбудованою клавіатурою. Зчитує наявні коди та передає його контролеру. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока та браслета EM-Marine і QR-кодів й передавати його контролеру. Зчитувач кріпиться на рівній поверхні для забезпечення зручного доступу карт і брелоків. Висота і розташування мають забезпечити їх легкий доступ до пристрою.
Ключові властивості
- Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування EM-Marine карт і брелоків і QR-кодів.
- Зчитує карти зі стандартом: EM-Marine 125 кГц.
- Дальність зчитування: QR-кодів – 5 см, EM-Marine – 4 см.
- Конфігурування пристрою через інтерфейси Wiegand і RS485, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
- QR сканер: QR, Data Matrix, PDF417, GS1 Databar, Code 128 / EAN128, UPC / EAN, Codabar, Code 39 / Code 93.
- Призначений для настінного монтажу. Прилад підходить для зовнішнього встановлення.
- Живлення: DC 12 В.
- Виготовлений з металу, що продовжує термін експлуатації пристрою.
- Клас захисту: IP65, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу та вологи, а також стійкість до перепадів температур.
- Робоча температура при -20°C ~ +60°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розмір: 138 / 58 / 16 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | Световая |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | RS485, Wiegand |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Установка | Вулиця |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | QR-код – до 5 см, RFID карта – до 4 см |
| Додаткові характеристики | Клавіатура, Вологозахищений (IP65), Інтерфейси RS485/Wiegand, Живлення DC 12 В, Металевий корпус, Світлова індикація, Дальність зчитування: QR 5 см, EM-Marine 4 |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клавиатура | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 138 / 58 / 16 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 138 х 58 х 16 |
| Розміри, мм | 138 / 58 / 16 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, QR-коди |
| Тип брелків | EM-Marine |
| Тип изделия | Зчитувач-адаптер |
| Тип карт | Proxi-карти |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 5 711 ₴

