Зчитувач карт і брелоків стандарту EM-Marine та Mifare; стандарт карти: ID 125 кГц / IC 13.56 МГц; дальність зчитування: 5 см; інтерфейс: Wiegand / RS485; час зчитування: менше ніж 300 мс; живлення: DC 7-13 В; струм споживання: менше ніж 350 мА; монтаж: накладний; клас захисту: IP65 / IK04; робоча температура: -20°C ~ +65°C; матеріал: метал; розмір: 86 / 86 / 11.6 мм; колір: чорний
Зчитувач ZKTeco ProID102 (ID) Black для зчитування карт і брелоків стандарту EM-Marine та Mifare з дальністю 5 см. Зчитувач легко інтегрується з пристроями контролю доступу через протоколи RS485 або Wiegand та може підтримувати карти IC та ID. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати індивідуальний код карти, брелока та браслета EM-Marine та Mifare й передавати його контролеру. Зчитувач кріпиться на рівній поверхні для забезпечення зручного доступу карт і брелоків. Висота і розташування мають забезпечити їх легкий доступ до пристрою.
Ключові властивості
- Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування карт і брелоків EM-Marine та Mifare.
- Зчитує карти зі стандартом: ID 125 кГц / IC 13.56 МГц.
- Дальність зчитування – 5 см, час зчитування – менше ніж 300 см.
- Конфігурування пристрою через інтерфейси Wiegand і RS485, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
- Призначений для настінного монтажу. Прилад підходить для зовнішнього встановлення.
- Живлення: DC 7-13 В.
- Клас захисту: IP65 / IK04, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу та вологи, а також стійкість до перепадів температур та ударостійкість.
- Відрізняється міцним алюмінієвим сплавом та поверхнею із загартованого скла, що забезпечує довговічність та надійність.
- Робоча температура при -20°C ~ +65°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Матеріал: алюмінієвий сплав.
- Розмір: 86 / 86 / 11.6 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | RS485, Wiegand |
| Бренд | ZKTeco |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Питание | DC 7-13 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Інструкція, Зчитувач |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +65 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Розміри | 86 / 86 / 11.6 мм |
| Розміри, мм | 86 / 86 / 11.6 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, Mifare |
| Ток потребления | 350 мА |
| Тип карт | EM-Marine, Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 2 517 ₴


