
Турнікет-трипод ZKTeco TS1000M Pro (116047)
25 168 ₴
- В наличии
- Код: 116047
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Турнікет-трипод з функцією антипаніка; пропускна здатність: 30 чол/хв; ширина проходу: 600 мм; тип конструкції: рожковий; тип встановлення: підлогове; тип привода: електромеханічний; тип турнікета: напівзростовий; живлення: АС110-240В; споживання: 18 Вт; напрацювання на відмову: 1 млн проходів; індикатор: світодіодний; встановлення: внутрішнє / зовнішнє (під укриттям); матеріал: нержавіюча сталь; робоча температура -28°C~+60°C; розміри: 480 / 280 / 1008 мм; вага: 31 кг
Турнікет-трипод ZKTeco TS1000M Pro високоефективне та надійне рішення для контролю доступу з одинарною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Турнікет-трипод з функцією антипаніка: автоматичне відімкнення у разі відсутності живлення.
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Висока пропускна здатність – 30 чол/хв та ширина проходу 600 мм забезпечують комфорт у використанні.
- Можливість встановлення зчитувача карт доступу і/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо).
- Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
- Тип встановлення: підлогове.
- Напрацювання на відмову: 1 млн проходів, що гарантує довгий термін експлуатації.
- Споживання: 18 Вт.
- Живлення: АС110-240В.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Робоча температура при -28°C~+60°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 480 / 280 / 1008 мм.
- Вага: 31 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | З антипанікою |
| Вес | 31 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | AC 110-240 |
| Додаткові характеристики | Світлодіодні піктограми, Індикація світлова, Напрацювання на відмову 1 млн проходів, Тип встановлення підлогове |
| Питание | AC 110-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Комплектация | Інструкція, Турнікет |
| Количество проходов | Однопрохідний |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Место установки | Вуличні, Для приміщень |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Назначение | Для прохідних |
| Пропускна спроможність | 30 чол/хв |
| Рабочая температура | -28 °C ~ +60 |
| Розміри | 1008 / 480 / 280 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 480 х 280 х 1008 |
| Розміри, мм | 1008 / 480 / 280 |
| Тип конструкции | Турнікети-триподи |
| Тип устройства | Турнікет |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Ширина прохода | 600 |
Информация для заказа
- Цена: 25 168 ₴

