Турнікет-трипод з функцією антипаніка; пропускна здатність: по пропуску – 30 чол/хв, по відбитку – 25 чол/хв; ширина проходу: 500 мм; тип конструкції: рожковий; тип встановлення: підлогове; тип привода: електромеханічний; тип турнікета: напівзростовий; живлення: AC 100-120В / 200В-240В; споживання: 63 Вт; напрацювання на відмову: 1 млн проходів; індикатор: світодіодний; встановлення: внутрішнє; матеріал: нержавіюча сталь; робоча температура -28°C~+60°C; розміри: 1110 / 260 / 985 мм; вага: 46 кг
Турнікет-трипод ZKTeco TS2000 Pro оснащений електромеханічним механізмом з трьома перегороджуючими планками, призначений для контролю проходу. Високоефективне та надійне рішення для контролю доступу з одиночною смугою руху у двох напрямках для швидкого проходу і надійного вхідного контролю. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Турнікет-трипод з функцією антипаніка: автоматичне відімкнення у разі відсутності живлення.
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Висока пропускна здатність по пропуску – 30 чол/хв, по відбитку – 25 чол/хв та ширина проходу 500 мм забезпечують комфорт у використанні.
- Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
- Тип встановлення: підлогове.
- Напрацювання на відмову: 1 млн проходів, що гарантує довгий термін експлуатації.
- Споживана потужність: увімкнення – 73 Вт, очікування – 20 Вт, відчинення – 63 Вт.
- Живлення: AC 100-120В / 200В-240В.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Робоча температура при -28°C~+60°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 1110 / 260 / 985 мм.
- Вага: 46 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | З антипанікою |
| Вес | 46 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | AC 100-120В / 200В-240 |
| Додаткові характеристики | Автоматичне відмикання при відсутності живлення, Світлодіодні піктограми, Напрацювання на відмову 1 млн проходів, Тип встановлення: підлогове, Індикація: світлова, Колір: Сірий |
| Питание | AC 100-120/200-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | Інструкція, Турнікет |
| Количество проходов | Однопрохідний |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Место установки | Вуличні, Для приміщень |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для прохідних |
| Пропускна спроможність | 30 чол/хв, 25 чол/хв |
| Рабочая температура | -28 °C ~ +60 |
| Розміри | 1110 / 260 / 985 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 1110 х 260 х 985 |
| Розміри, мм | 1110 / 260 / 985 |
| Разновидность | — |
| Тип конструкции | Турнікети-триподи |
| Тип устройства | Турнікет |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Ширина прохода | 500 |
Информация для заказа
- Цена: 50 565 ₴





