
Шлагбаум ZKTeco BG1045L-LED з прямою стрілою 4.5 м автоматичний зі світлодіодним підсвічуванням (лівий)
44 044 ₴
- Нет в наличии
- Код: 177734
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Автоматичний шлагбаум з прямою стрілою та світлодіодним підсвічуванням; довжина стріли: 4.5 м; стріла: пряма зі світлодіодним підсвічуванням; час відчинення / зачинення: 2.5 с; привід: безщітковий електродвигун постійного струму 24 В; кількість пультів, що підключаються: 15; відчинення при зникненні живлення: автоматично (вбудований конденсатор); споживана потужність: 120 Вт; живлення: AC 110-240 В; матеріал: сталь з порошковим покриттям; клас захисту: IP54; робоча температура -35°C~+70°C; розміри: 350 / 300 / 1020 мм; вага: 45 кг
Автоматичний шлагбаум ZKTeco BG1045L-LED з довжиною стріли 4.5 м зі світлодіодним підсвічуванням. Високоефективне та надійне рішення для контролю доступу призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Призначений для керування доступом автотранспортних засобів.
Ключові властивості
- Автоматичний шлагбаум з довжиною стріли 4.5 м призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
- Інтерактивне світлодіодне підсвічування шасі для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Можливість змінювати положення стріли з лівого на правий і навпаки.
- Високоефективний безщітковий двигун постійного струму 24 В і редуктор SCM421.
- Автоматичне відчинення при зникненні живлення завдяки вбудованому конденсатору.
- Висока швидкість відчинення / зачинення: 2.5 с.
- Підтримує підключення до 15 пультів.
- Клас захисту: IP54, що означає високий рівень захисту від пилу.
- Споживана потужність: 120 Вт.
- Живлення: AC 110-240 В.
- Матеріал: сталь з порошковим покриттям.
- Робоча температура при -35°C~+70°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 350 / 300 / 1020 мм.
- Вага: 45 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | ZKTeco |
| Вес | 45 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина стрелы | 4.5 м |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Питание | AC 100-240 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Інструкція, Болт для кріплення стріли M10X70 – 2 шт., Гвинт кріплення шассі M12X140 – 4 шт., Ключ – 2 шт., Привод, Притискна пластина стріли, Притискна пластина шассі – 2 шт., Пульт керування – 2 шт., Стріла, Тумба шлагбаума |
| Материал корпуса | Сталь з порошковим покриттям |
| Мощность | 120 Вт |
| Рабочая температура | -35 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 350 / 300 / 1020 мм |
| Розміри, мм | 350 / 300 / 1020 |
| Тип устройства | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Форма стріли | Прямокутна |
| Час відчинення | 2.5 с |
Информация для заказа
- Цена: 44 044 ₴



