
Шлагбаум ZKTeco BG545R з телескопічною стрілою 4.5 м автоматичний (правий) (266770)
31 460 ₴
- В наличии
- Код: 266770
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автоматичний шлагбаум з прямою стрілою; довжина стріли: 4.5 м; стріла: телескопічна; час відчинення / зачинення: 2.5 с; кількість циклів: 2 млн; привід: безщітковий електродвигун постійного струму 24 В; кількість пультів, що підключаються: 15; споживана потужність: 160 Вт; живлення: AC 110-240 В; матеріал: сталь з порошковим покриттям; клас захисту: IP54; робоча температура -30°C~+75°C; розміри: 350 / 270 / 1020 мм; вага: 43 кг
Автоматичний шлагбаум ZKTeco BG545R з телескопічною стрілою довжиною 4.5 м. Високоефективне та надійне рішення для контролю доступу призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Призначений для керування доступом автотранспортних засобів.
Ключові властивості
- Автоматичний шлагбаум з довжиною стріли 4.5 м призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
- Високоефективний безщітковий двигун постійного струму 24 В і редуктор SCM421.
- Можливість змінювати положення стріли з правого на лівий і навпаки.
- Висока швидкість відчинення / зачинення: 2.5 с.
- Підтримує підключення до 15 пультів.
- Клас захисту: IP54, що означає високий рівень захисту від пилу.
- Споживана потужність: 160 Вт.
- Кількість циклів: 2 млн.
- Живлення: AC 110-240 В.
- Матеріал: сталь з порошковим покриттям.
- Робоча температура при -30°C~+75°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 350 / 270 / 1020 мм.
- Вага: 43 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Мoщнocть | 160 Вт |
| Тип привода | Поворотный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 43 |
| Установка | підлоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина стрелы | 4.5 |
| Додаткові характеристики | Телескопічна стріла, Безщітковий двигун 24 В, Час відчинення 2.5 с, Підтримка 15 пультів, Клас захисту IP54, 2 млн циклів, Споживана потужність 160 Вт, Сталь з порошковим покриттям, Робоча температура -30°C~+75 |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | З дистанційним управлінням |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | Інструкція, Болт для кріплення стріли M10X70 – 2 шт., Гвинт кріплення шассі M12X140 – 4 шт., Ключ – 2 шт., Привод, Притискна пластина стріли, Притискна пластина шассі – 2 шт., Пульт керування – 2 шт., Стріла, Тумба шлагбаума |
| Материал корпуса | Сталь з порошковим покриттям |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Паркувальний |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +75 °C |
| Розміри | 350 / 270 / 1020 мм |
| Розміри, мм | 350 / 270 / 1020 |
| Разновидность | Автоматичний, Електромеханічний |
| Тип устройства | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Форма стріли | Прямокутна |
| Час відчинення | 2.5 с |
Информация для заказа
- Цена: 31 460 ₴

