
Шлагбаум ZKTeco BGM1045R з телескопічною стрілою 4.5 м автоматичний (правий) (266766)
39 468 ₴
- В наличии
- Код: 266766
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автоматичний шлагбаум; довжина стріли: 4.5 м; стріла: телескопічна; час відчинення / зачинення: 2.5 с; підтримка мобільного застосунку: ZKBarrier APP; привід: безщітковий електродвигун постійного струму 24 В; кількість пультів, що підключаються: 15; відчинення при зникненні живлення: автоматично (вбудований конденсатор); споживана потужність: 120 Вт; живлення: AC 110-240 В; кількість циклів: 3 млн; матеріал: сталь з порошковим покриттям; клас захисту: IP54; робоча температура -35°C~+70°C; розміри: 350 / 300 / 1020 мм; вага: 45 кг
Автоматичний шлагбаум ZKTeco BGM1045R з телескопічною стрілою довжиною 4.5 м. Підтримує налаштування за допомогою мобільного застосунку ZKBarrier APP. Високоефективне та надійне рішення для контролю доступу призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Призначений для керування доступом автотранспортних засобів.
Ключові властивості
- Автоматичний шлагбаум з довжиною стріли 4.5 м призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
- Підтримує налаштування за допомогою мобільного застосунку ZKBarrier APP.
- Можливість змінювати положення стріли з правого на лівий і навпаки.
- Високоефективний безщітковий двигун постійного струму 24 В і редуктор SCM421.
- Автоматичне відчинення при зникненні живлення завдяки вбудованому конденсатору.
- Висока швидкість відчинення / зачинення: 2.5 с.
- Підтримує підключення до 15 пультів.
- Клас захисту: IP54, що означає високий рівень захисту від пилу.
- Кількість циклів: 3 млн.
- Споживана потужність: 120 Вт.
- Живлення: AC 110-240 В.
- Матеріал: сталь з порошковим покриттям.
- Робоча температура при -35°C~+70°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 350 / 300 / 1020 мм.
- Вага: 45 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Мoщнocть | 120 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45 |
| Установка | підлоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина стрелы | 4.5 |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | З дистанційним управлінням |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Інструкція, Болт для кріплення стріли M10X70 – 2 шт., Гвинт кріплення шассі M12X140 – 4 шт., Ключ – 2 шт., Привод, Притискна пластина стріли, Притискна пластина шассі – 2 шт., Пульт керування – 2 шт., Стріла, Тумба шлагбаума |
| Материал корпуса | Сталь з порошковим покриттям |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Паркувальний |
| Рабочая температура | -35 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 350 / 300 / 1020 мм |
| Розміри, мм | 350 / 300 / 1020 |
| Разновидность | Автоматичний |
| Тип привода | Підіймальний |
| Тип устройства | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Форма стріли | Прямокутна |
| Час відчинення | 2.5 с |
Информация для заказа
- Цена: 39 468 ₴


