
Шлагбаум ZKTeco BGM1060L з телескопічною стрілою 6 м автоматичний (лівий) (266767)
39 468 ₴
- В наличии
- Код: 266767
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автоматичний шлагбаум; довжина стріли: 6 м; стріла: телескопічна; час відчинення / зачинення: 5 с; підтримка мобільного застосунку: ZKBarrier APP; привід: безщітковий електродвигун постійного струму 24 В; кількість пультів, що підключаються: 15; відчинення при зникненні живлення: автоматично (вбудований конденсатор); споживана потужність: 120 Вт; живлення: AC 110-240 В; кількість циклів: 3 млн; матеріал: сталь з порошковим покриттям; клас захисту: IP54; робоча температура -35°C~+70°C; розміри: 350 / 300 / 1020 мм; вага: 45 кг
Автоматичний шлагбаум ZKTeco BGM1060L з телескопічною стрілою довжиною 6 м. Підтримує налаштування за допомогою мобільного застосунку ZKBarrier APP. Високоефективне та надійне рішення для контролю доступу призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Призначений для керування доступом автотранспортних засобів.
Ключові властивості
- Автоматичний шлагбаум з довжиною стріли 6 м призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
- Підтримує налаштування за допомогою мобільного застосунку ZKBarrier APP.
- Можливість змінювати положення стріли з правого на лівий і навпаки.
- Високоефективний безщітковий двигун постійного струму 24 В і редуктор SCM421.
- Автоматичне відчинення при зникненні живлення завдяки вбудованому конденсатору.
- Висока швидкість відчинення / зачинення: 5 с.
- Підтримує підключення до 15 пультів.
- Кількість циклів: 3 млн.
- Клас захисту: IP54, що означає високий рівень захисту від пилу.
- Споживана потужність: 120 Вт.
- Живлення: AC 110-240 В.
- Матеріал: сталь з порошковим покриттям.
- Робоча температура при -35°C~+70°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 350 / 300 / 1020 мм.
- Вага: 45 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Мoщнocть | 120 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45 |
| Установка | підлоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина стрелы | 6 |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | З дистанційним управлінням |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Інструкція, Болт для кріплення стріли M10X70 – 2 шт., Гвинт кріплення шассі M12X140 – 4 шт., Ключ – 2 шт., Привод, Притискна пластина стріли, Притискна пластина шассі – 2 шт., Пульт керування – 2 шт., Стріла, Тумба шлагбаума |
| Материал корпуса | Сталь з порошковим покриттям |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Паркувальний |
| Рабочая температура | -35 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 350 / 300 / 1020 мм |
| Розміри, мм | 350 / 300 / 1020 |
| Разновидность | Автоматичний, Електромеханічний |
| Тип привода | Підіймальний |
| Тип устройства | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Форма стріли | Прямокутна |
| Час відчинення | 5 с |
Информация для заказа
- Цена: 39 468 ₴


