
Шлагбаум ZKTeco ProBG6000R з прямою круглою стрілою 3 м автоматичний (правий) (273937)
112 684 ₴
- В наличии
- Код: 273937
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автоматичний шлагбаум; довжина стріли: 3 м; стріла: пряма кругла стріла; час відчинення / зачинення: 0.6 с; безщітковий електродвигун постійного струму 24 В; кількість циклів: 8 млн; відчинення при зникненні живлення: автоматично (вбудований конденсатор); споживана потужність: 200 Вт; живлення: AC 110 В / 240 В; матеріал: сталь з порошковим покриттям; клас захисту: IP54; робоча температура -40°C~+80°C; розміри: 330 / 355 / 1101.5 мм; вага: 55 кг
Автоматичний шлагбаум ZKTeco ProBG6000R з прямою круглою стрілою довжиною стріли 3 м. Високоефективне та надійне рішення для контролю доступу призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Призначений для керування доступом автотранспортних засобів.
Ключові властивості
- Автоматичний шлагбаум з довжиною стріли 3 м призначений для контролю доступу автотранспортних засобів на громадських або приватних парковках.
- Можливість змінювати положення стріли з лівого на правий і навпаки.
- Високоефективний безщітковий двигун постійного струму 24 В і редуктор SCM421.
- Автоматичне відчинення при зникненні живлення завдяки вбудованому конденсатору.
- Висока швидкість відчинення / зачинення: 0.6 с.
- Клас захисту: IP54, що означає високий рівень захисту від пилу.
- Кількість циклів: 8 млн.
- Споживана потужність: 200 Вт.
- Живлення: AC 110-240 В.
- Матеріал: сталь з порошковим покриттям.
- Робоча температура при -40°C~+80°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 330 / 355 / 1101.5 мм.
- Вага: 55 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Мoщнocть | 200 Вт |
| Тип привода | Поворотный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 |
| Установка | підлоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина стрелы | 3 |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал корпуса | Сталь з порошковим покриттям |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Паркувальний |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +80 °С |
| Розміри | 330 / 355 / 1101.5 мм |
| Розміри, мм | 330 / 355 / 1101.5 |
| Разновидность | Автоматичний |
| Тип устройства | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Форма стріли | Кругла |
| Час відчинення | 0.6 с |
Информация для заказа
- Цена: 112 684 ₴

