
Світлофор шлагбаума ZKTeco Parking Warning Light (202013)
1 452 ₴
- В наличии
- Код: 202013
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сигнальна світлова лампа (світлофор) для роботи зі шлагбаумом; кольори: червоний / зелений; індикація: звукова / світлова; акустична потужність: 110 дБ; живлення: 24В; потужність споживання: 1 Вт; клас захисту: IP65; розмір: 70 / 70 / 220 мм
Світлофор шлагбаума ZKTeco Parking Warning Light для парковки, зі світловою і звуковою сигналізацією.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом для шлагбаумів ZKTeco.
Ключові властивості
- Сигнальна лампа (світлофор) в системах контролю і керування доступом для шлагбаумів.
- Складна конструкція з поворотом на 180 градусів.
- Живлення: 24В.
- Високий рівень гучності в децибелах, ефективно попереджає про небезпеку – 110 дБ.
- Має подвійну світлову індикацію: зелене світло горить, якщо шлагбаум відчинений, червоний – якщо зачинений.
- Пристрій має два колірні режими: весь час горить / блимає (налаштовується індивідуально).
- Під час роботи шлагбаума постійно працює звуковий сигнал лампи.
- Клас захисту: IP65.
- Розмір: 70 / 70 / 220 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | — |
| Установка | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина стрелы | — |
| Питание | DC 24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Зелений, Червоний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 1 Вт |
| Назначение | Паркувальний |
| Розміри | 70 / 70 / 220 мм |
| Розміри, мм | 70 / 70 / 220 |
| Разновидность | — |
| Тип привода | — |
| Тип устройства | Світлофор |
Информация для заказа
- Цена: 1 452 ₴

