Гучномовець настінний з регулятором гучності; номінальна шумова потужність 3 Вт/1 Вт; номінальна вхідна напруга 100 В; діапазон відтворюваних частот 250-10000 Гц; чутливість 90 дБ; максимальний рівень звукового тиску 94 дБ; матеріал корпусу ABS-пластик; габаритні розміри 130 / 220 / 80 мм; вага 0.85 кг
Гучномовець настінний з регулятором гучності Vellez 3АС100ПН-2р для дротових систем оповіщення, з номінальною шумовою потужністю 3 Вт/1 Вт, для внутрішнього встановлення. Номінальна вхідна напруга 100 В, діапазон відтворюваних частот 250-10000 Гц, чутливість 90 дБ, максимальний рівень звукового тиску 94 дБ.
Застосування
Застосовується у складі дротових систем оповіщення або як контрольний гучномовець. Підходить для використання виключно всередині приміщень.
Ключові властивості
- Наявність регулятора гучності.
- Номінальна шумова потужність 3 Вт / 1 Вт. Можливість дискретного регулювання потужності гучномовця.
- Номінальна вхідна напруга 100 В.
- Діапазон відтворюваних частот 250-10000 Гц.
- Чутливість 90 дБ.
- Максимальний рівень звукового тиску 94 дБ.
- Горизонтальні кути покриття (на рівні мінус 6 дБ) на частоті: 500 Гц – 360° / 1 кГц – 155° / 2 кГц – 115° / 4 кГц – 100°.
- Вертикальні кути покриття (на рівні мінус 6 дБ) на частоті: 500 Гц – 360° / 1 кГц – 155° / 2 кГц – 115° / 4 кГц – 100°.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 0.85 кг |
| Выходная мощность | 1-3 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 250-10000 Гц |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 130 / 220 / 80 мм |
| Розміри, мм | 130 / 220 / 80 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 140 ₴


