Контролер індукційної (магнітної) петлі для визначення наявності автомобіля перед шлагбаумом; робоча напруга: АС 230 / 110 В ±10% 50 Гц; частота: 20 кГц~170 кГц; комутована напруга / струм контактів реле: AC 120 В / 3 А; час: безкінечна присутність / обмежена присутність 5 хв; час спрацювання: 10 мс; рекомендована індуктивність петлі: 80-300 мкГн; номінальна потужність: 4.5 Вт; робоча температура: -20°C ~ +65°C; розміри: 78 / 40 / 108 мм
Контролер індукційної (магнітної) петлі ZKTeco PSA02 для визначення наявності автомобіля перед шлагбаумом з часом спрацювання 10 мс. До PSA02 підключається дріт PSA03 перерізом 1 кв. мм.
Застосування
Призначений для використання на парковках біля житлових і офісних будівель, в індустріальних зонах, готелях, аеропортах тощо для визначення наявності автомобіля перед шлагбаумом.
Ключові властивості
- Контролер індукційної (магнітної) петлі для виявлення автомобілів перед шлагбаумом.
- Надійне живлення контролера для безперебійної роботи системи контролю доступу забезпечує робоча напруга АС 230 / 110 В ±10% 50 Гц.
- Завдяки частоті 20 кГц~170 кГц прилад визначає оптимальний діапазон частоти сигналів для точного виявлення автомобілів.
- Пристрій забезпечує швидку реакцію 10 мс контролера на виявлення автомобіля перед шлагбаумом.
- Рекомендована індуктивність петлі 80-300 мкГн визначає оптимальний діапазон індуктивності петлі для найкращого зчитування автомобільного сигналу.
- Час: безкінечна присутність / обмежена присутність 5 хв – налаштовує час виявлення автомобіля перед шлагбаумом для оптимального керування доступом.
- Комутована напруга / струм контактів реле: AC 120 В / 3 А.
- Робоча температура при -20°C ~ +65°C дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 78 / 40 / 108 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | — |
| Установка | — |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина стрелы | — |
| Питание | AC 230/110 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | Без дистанційного керування |
| Цвет | Алый |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Паркувальний |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 78 / 40 / 108 мм |
| Розміри, мм | 78 / 40 / 108 |
| Разновидность | — |
| Тип привода | — |
| Тип устройства | Контролер індукційної петлі |
Информация для заказа
- Цена: 2 420 ₴


