
Контролер індукційної (магнітної) петлі ZKTeco LD01 одноканальний (161240)
1 452 ₴
- В наличии
- Код: 161240
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контролер індукційної (магнітної) петлі для визначення наявності автомобіля перед шлагбаумом; кількість індуктивних контурів: 1; напруга живлення: DC / AC 24 В; частота: 20 кГц ~ 170 кГц; комутована напруга / струм контактів реле: 240 В / 5 А; час: безкінечна присутність / обмежена присутність 5 хв; час спрацювання: 10 мс; рекомендована індуктивність петлі: 50-1000 мкГн; робоча температура: -20°C ~ +65°C; розміри: 78 / 93 / 40 мм
Контролер індукційної (магнітної) петлі ZKTeco LD01 – одноканальний пристрій виявлення транспортного засобу перед шлагбаумом чи воротами. Керує одним індукційним контуром, який розташовується у вигляді петлі під проїжджою частиною.
Застосування
Призначений для використання на парковках біля житлових і офісних будівель, в індустріальних зонах, готелях, аеропортах тощо для визначення наявності автомобіля перед шлагбаумом.
Ключові властивості
- Контролер індукційної (магнітної) петлі для виявлення автомобілів перед шлагбаумом.
- Пристрій має можливість регулювання робочої частоти та чутливості та функцію автоматичного підвищення чутливості.
- Завдяки частоті 20 кГц~170 кГц прилад визначає оптимальний діапазон частоти сигналів для точного виявлення автомобілів.
- Пристрій забезпечує швидку реакцію 10 мс контролера на виявлення автомобіля перед шлагбаумом.
- Рекомендована індуктивність петлі 50-1000 мкГн визначає оптимальний діапазон індуктивності петлі для найкращого зчитування автомобільного сигналу.
- Час: безкінечна присутність / обмежена присутність 5 хв – налаштовує час виявлення автомобіля перед шлагбаумом для оптимального керування доступом.
- Напруга живлення: DC / AC 24 В.
- Комутована напруга / струм контактів реле: 240 В / 5 А.
- Робоча температура при -20°C ~ +65°C дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 78 / 93 / 40 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 |
| Установка | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина стрелы | — |
| Питание | DC/AC 24 В |
| Живлення пристрою | AC/DC 24 В |
| Керування | — |
| Комплектация | Інструкція, Контролер |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Паркувальний |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +65 °C |
| Рабочая частота | 20-170 кГц |
| Розміри | 78 / 93 / 40 мм |
| Розміри, мм | 78 / 93 / 40 |
| Разновидность | — |
| Тип привода | — |
| Тип устройства | Контролер індукційної петлі |
Информация для заказа
- Цена: 1 452 ₴




