
Турнікет-трипод ZKTeco TS1011 Pro зі зчитувачем RFID карт і контролером C3-200 (114673)
49 078 ₴
- Нет в наличии
- Код: 114673
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Турнікет-трипод зі зчитувачем RFID карт і контролером C3-200; пропускна здатність: 30 чол/хв; ширина проходу: 520 мм; функції: антипаніка: тип конструкції: роторний; тип встановлення: підлогове; тип привода: електромеханічний; тип турнікета: напівзростовий; живлення: AC110В / 220В, 50 / 60Гц; споживання: 68 Вт; напрацювання на відмову: 1 млн проходів; індикатор: світодіодний; встановлення: внутрішнє / зовнішнє (під укриттям); матеріал: нержавіюча сталь; робоча температура -28°C~+60°C; розміри: 520 / 280 / 985 мм; вага: 34 кг
Турнікет-трипод ZKTeco TS1011 Pro високоефективне та надійне рішення для контролю доступу зі зчитувачем RFID карт і контролером C3-200. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Турнікет-трипод з вбудованим зчитувачем RFID карт і контролером C3-200 з одиночною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю.
- Пропуск відбувається за допомогою зчитувача карток (будь-якого типу), дистанційного керування через пульт або радіобрелок.
- Двоспрямований турнікет з функцією антипаніка: автоматичне відімкнення у разі відсутності живлення.
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Висока пропускна здатність – 30 чол/хв та ширина проходу 520 мм забезпечують комфорт у використанні.
- Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
- Тип встановлення: підлогове.
- Напрацювання на відмову: 1 млн проходів, що гарантує довгий термін експлуатації.
- Споживання: увімкнення – 68 Вт, очікування – 15 Вт, відчинення 60 – Вт.
- Живлення: AC110В / 220В, 50 / 60Гц.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Робоча температура при -28°C~+60°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 520 / 280 / 985 мм.
- Вага: 34 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | Да |
| Вес | 34 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | AC 110-220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | Інструкція, Турнікет |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Потужність споживання | 68 Вт |
| Пропускна спроможність | 30 чол/хв |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 520 / 280 / 985 мм |
| Розміри, мм | 520 / 280 / 985 |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип конструкции | Роторний |
| Тип устройства | Турнікет |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Ширина прохода | 520 мм |
Информация для заказа
- Цена: 49 078 ₴








