
Турнікет-трипод ZKTeco TS1022 Pro з контролером, зчитувачем відбитка пальця і RFID карт (115183)
63 950 ₴
- Нет в наличии
- Код: 115183
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Турнікет-трипод з контролером, зчитувачем відбитка пальця і RFID карт; пропускна здатність: 30 чол/хв; ширина проходу: 520 мм; функції: антипаніка / вхід / вихід / блокування; зчитувач карт: EM-Marine; пам'ять шаблонів відбитків пальців: 3000; пам'ять RFID карт: 30000; пам'ять журналу подій: 100000; тип конструкції: роторний; тип встановлення: підлогове; тип привода: електромеханічний; тип турнікета: напівзростовий; живлення: AC 110-220 В; споживання: 68 Вт; напрацювання на відмову: 1 млн проходів; індикатор: світодіодний; встановлення: внутрішнє / зовнішнє (під укриттям); матеріал: нержавіюча сталь; клас захисту: IP54; робоча температура -28°C~+60°C; розміри: 520 / 280 / 985 мм; вага: 34 кг
Турнікет-трипод ZKTeco TS1022 Pro високоефективне та надійне рішення для контролю доступу з контролером, зчитувачем відбитка пальця і RFID карт. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Турнікет-трипод з вбудованим зчитувачем RFID карт, контролером і зчитувачем відбитка пальця з одиночною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю.
- Пропуск відбувається за допомогою сканування відбитка пальця, зчитувача карток (будь-якого типу), дистанційного керування через пульт або радіобрелок
- Двоспрямований турнікет з функцією антипаніка: автоматичне відімкнення у разі відсутності живлення.
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Пропускна здатність 30 чол/хв, 25 чол/хв – за відбитком пальця та ширина проходу 520 мм забезпечують комфорт у використанні.
- Зчитувач карт: EM-Marine.
- Пам'ять: 3000 відбитків, 30000 RFID карт.
- Ємність журналу: 100000 записів.
- Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
- Тип встановлення: підлогове.
- Напрацювання на відмову: 1 млн проходів, що гарантує довгий термін експлуатації.
- Споживання: увімкнення – 68 Вт, очікування – 15 Вт, відчинення 60 – Вт.
- Живлення: AC110В / 220В, 50 / 60Гц.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Робоча температура при -28°C~+60°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Клас захисту: IP54.
- Розміри: 520 / 280 / 985 мм.
- Вага: 34 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | З антипанікою |
| Вес | 34 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | AC 110-220 |
| Питание | AC 110-220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | Інструкція, Турнікет |
| Количество проходов | Однопрохідний |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Место установки | Вуличні, Для приміщень |
| Пам'ять відбитків пальця | 3000 |
| Пам'ять журналу подій | 100000 |
| Пам'ять карт | 30000 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 68 Вт |
| Назначение | Для прохідних |
| Пропускна спроможність | 30 чол/хв |
| Рабочая температура | -28 °C ~ +60 |
| Розміри | 520 / 280 / 985 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 520 х 280 х 985 |
| Розміри, мм | 520 / 280 / 985 |
| Разновидность | — |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип конструкции | Роторні |
| Тип устройства | Турнікет |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Ширина прохода | 520 |
Информация для заказа
- Цена: 63 950 ₴



