Турнікет-хвіртка з функцією антипаніка; час відчинення: 3 с; ширина проходу: 800 мм; тип встановлення: підлогове; тип привода: електромеханічний; тип турнікета: напівзростовий; живлення: АС110-220В; напрацювання на відмову: 5 млн проходів; індикатор: світодіодний; встановлення: внутрішнє / зовнішнє (під укриттям); матеріал: нержавіюча сталь / гартоване скло; робоча температура -15°C~+60°C; розміри: 202 / 187 / 1109 мм; вага: 24 кг
Турнікет-хвіртка ZKTeco SBT2000S високоефективне та надійне рішення для контролю доступу. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Турнікет-хвіртка з одиночною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю.
- Функція антипаніка: автоматичне відімкнення у разі відсутності живлення.
- Перешкода з розжареного скла за замовчуванням знаходиться в заблокованому положенні, обмежуючи прохід в зону, що охороняється.
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Швидке відчинення за 3 секунди та ширина проходу 800 мм забезпечують комфорт у використанні.
- Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
- Тип встановлення: підлогове.
- Напрацювання на відмову: 5 млн проходів, що гарантує довгий термін експлуатації.
- Можливість встановлення зчитувача карт доступу та/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо).
- Живлення: АС110-220В.
- Матеріал: нержавіюча сталь, стулка – гартоване скло.
- Робоча температура при -15°C~+60°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 202 / 187 / 1109 мм.
- Вага: 24 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Турникет-калитка |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | З антипанікою |
| Вес | 24 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Источник питания | AC 110-220 |
| Додаткові характеристики | Світлодіодні піктограми, Швидке відчинення 3 с, Напрацювання на відмову 5 млн проходів, Можливість встановлення зчитувача карт та/або біометричного зчитувача |
| Питание | AC 110-220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Серый |
| Количество проходов | Однопрохідний |
| Материал | Нержавіюча сталь, Гартоване скло |
| Материал корпуса | Скло, Сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Место установки | Вуличні, Для приміщень |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для прохідних |
| Пропускна спроможність | Висока |
| Рабочая температура | -15 °C ~ +60 |
| Розміри | 202 / 187 / 1109 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 202 х 187 х 1109 |
| Розміри, мм | 202 / 187 / 1109 |
| Разновидность | Розкривні |
| Тип конструкции | Електроприводні хвіртки |
| Тип привода | CS електропривод |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Час відчинення | 3 с |
| Ширина прохода | 800 |
Информация для заказа
- Цена: 62 920 ₴


