Турнікет повнозростовий з функцією антипаніка; пропускна здатність: 30 чол/хв; ширина проходу: 580 мм; тип встановлення: підлогове; тип привода: електромеханічний; тип турнікета: повнозростовий; тип конструкції: роторний; принцип відчинення: обертання; живлення: АС110-220В; напрацювання на відмову: 2 млн проходів; індикатор: світодіодний; встановлення: внутрішнє / зовнішнє (під укриттям); матеріал: нержавіюча сталь; клас захисту: IP54; робоча температура -28°C~+60°C; розміри: 2018 / 1397 / 2220 мм; вага: 305 кг
Повнозростовий турнікет ZKTeco FHT2300D високоефективне та надійне рішення для контролю доступу. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей, де швидкий евакуаційний вихід є критично важливим. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Повнозростовий турнікет з напівавтоматичним механізмом для швидкого проходу і надійного вхідного контролю.
- Функція антипаніка: автоматичне відімкнення у разі відсутності живлення.
- Швидке налаштування за допомогою системного меню.
- Світлодіодні піктограми для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Ширина проходу 580 мм та пропускна здатність 30 чол/хв забезпечують комфорт у використанні.
- Підходить для встановлення всередині приміщення або на зовні, під укриттям. Простий процес встановлення.
- Принцип відчинення: обертання.
- Напрацювання на відмову: 2 млн проходів, що гарантує довгий термін експлуатації.
- Можливість встановлення зчитувача карт доступу і/або біометричного зчитувача відбитка пальця, лічильника проходів (купуються окремо).
- Живлення: АС110-220В, 50/60Гц.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Клас захисту IP54 гарантує захист від пилу та бризків води.
- Робоча температура при -28°C ~ +60°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Площа, що займає турнікет: 2018 / 1397 мм.
- Розміри: 2018 / 1397 / 2220 мм.
- Вага: 305 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | Да |
| Вес | 305 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | AC 110/220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Пропускна спроможність | 30 чол/хв |
| Рабочая температура | -28 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 2018 / 1397 / 2220 мм |
| Розміри, мм | 2018 / 1397 / 2220 |
| Тип конструкции | Роторний |
| Тип устройства | Турнікет |
| Тип турнікета | Повнозростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Ширина прохода | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 360 360 ₴






