Турнікет розсувний з подвійною смугою руху та функцією антипаніка; пропускна здатність: 30 чол/хв; ширина проходу: 600 мм; тип встановлення: підлогове; тип привода: електромеханічний; тип турнікета: напівзростовий; тип конструкції: розсувний; живлення: AC 100-240 В; споживана потужність: 50 Вт; рівень шуму: 60 дБ; напрацювання на відмову: 3 млн проходів; індикатор: світодіодний; встановлення: внутрішнє; матеріал: нержавіюча сталь / акрил; робоча температура -25°C~+65°C; розміри: 1360 / 180 / 1010 мм; вага: 75 кг
Турнікет розсувний ZKTeco Mars-F1200 з подвійною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю. Завдяки функції антипаніка, у разі надзвичайної ситуації турнікет автоматично відкривається, забезпечуючи швидкий вихід.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки та великим потоком людей. Такий турнікет забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Двоспрямований турнікет з подвійною смугою руху для швидкого проходу і надійного вхідного контролю.
- Функція антипаніка: автоматичне відімкнення у разі відсутності живлення.
- 5 інфрачервоних сенсорів для зручності використання і високої пропускної здатності.
- Ширина проходу 600 мм та пропускна здатність 30 чол/хв забезпечують комфорт у використанні.
- Підходить для встановлення всередині приміщення з простим процесом встановлення.
- Вбудована панель керування.
- Напрацювання на відмову: 3 млн проходів, що гарантує довгий термін експлуатації.
- Можливість встановлення зчитувача карт доступу / відбитку пальця / QR-коду / інтеграції з біометричними терміналами (зчитувачі та термінали купуються окремо).
- Живлення: АС100-240В, 50/60Гц.
- Споживана потужність: 50 Вт, очікування – 22 Вт.
- Матеріал: нержавіюча сталь, акрил (стулка).
- Робоча температура при -25°C ~ +65°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розміри: 1360 / 180 / 1010 мм.
- Вага: нетто 75 кг, брутто 100 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | З антипанікою |
| Вес | Нетто 130 кг, брутто 180 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | AC 100-240 В / 50-60 |
| Додаткові характеристики | Антипаніка, 10 інфрачервоних сенсорів, Напрацювання на відмову 6 млн проходів, Рівень шуму 60 дБ, Індикація світлодіодна |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | Інструкція, Турнікет |
| Количество проходов | Двопрохідний |
| Материал | Нержавіюча сталь, Загартоване скло |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Место установки | Вуличні, Для приміщень |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 50 Вт |
| Назначение | Для прохідних |
| Пропускна спроможність | 60 чол/хв |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +65 |
| Розміри | 1360 / 180 / 1010 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 1360 х 180 х 1010 |
| Розміри пакування | 1510 / 365 / 1216 мм |
| Розміри, мм | 1360 / 180 / 1010 |
| Разновидность | Розсувні |
| Тип конструкции | — |
| Тип устройства | Турнікет |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Ширина прохода | 600 |
Информация для заказа
- Цена: 137 280 ₴




