
Пульт ATIS TRC-01 для керування турнікетами ZKTeco (172007)
1 711 ₴
- В наличии
- Код: 172007
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пульт для керування турнікетами; сумісність зі шлагбаумами ZKTeco: TS1000 / TS1011 / TS1022; живлення: DC 12 В; індикація: світодіодна; споживання: 20 мА; колір: чорний; матеріал: пластик; робоча температура: -10°C~+40°C; розмір: 47 / 188 / 137 мм; вага: 300 г
Пульт ZKTeco ATIS TRC-01 для ручного керування турнікетами ZKTeco TS1000, TS1011, TS1022, а також їх Pro модифікаціями на вхід / вихід і вмикати режим вільного проходу / антипаніка. Сумісний також з турнікетами: Форма, Бізант, Класик, Титан, Гранд, Аскольд.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом для ручного керування турнікетами. Забезпечує ефективний контроль доступу, зберігаючи при цьому безпеку та зручність для користувачів.
Ключові властивості
- Пульт для ручного керування турнікетами ZKTeco.
- Сумісний зі шлагбаумами ZKTeco серії TS1000, TS1011, TS1022, а також їх Pro модифікаціями. Та з турнікетами: Форма, Бізант, Класик, Титан, Гранд, Аскольд.
- Світодіодна індикація – загоряється в момент спрацьовування.
- Живлення: DC 12 В.
- Споживання: 20 мА.
- Робоча температура при -10°C ~ +40°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розмір: 47 / 188 / 137 мм.
- Колір: чорний.
- Матеріал: пластик.
- Вага: 300 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | З антипанікою |
| Вес | 300 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | DC 12 |
| Додаткові характеристики | Світодіодна індикація, Живлення DC 12 В, Споживання 20 мА, Колір чорний, Матеріал пластик |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Інструкція, Пульт керування |
| Материал | Пластик |
| Место установки | Для приміщень |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для прохідних |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 |
| Розміри | 47 / 188 / 137 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 47 х 188 х 137 |
| Розміри, мм | 47 / 188 / 137 |
| Разновидность | — |
| Ток потребления | 20 мА |
| Тип конструкции | Турнікети-триподи |
| Тип привода | — |
| Тип устройства | Пульт керування |
Информация для заказа
- Цена: 1 711 ₴


