
Біометричний термінал контролю доступу з WiFi ZKTeco Horus E1-RFID + RS 485 з розпізнаванням облич і
15 972 ₴
- Нет в наличии
- Код: 156587
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Біометричний термінал контролю доступу; аутентифікація: геометрія обличчя / RFID карти; інтерфейс: RS 485 / WiFi / Bluetooth / USB; GPS: GPS / A-GPS; процесор: чотирьох'ядерний, 1.5 ГГц; ОС: Android 8.1; дисплей: 5” 720 x 1280 / IPS сенсорний LCD; програмне забезпечення: Biotime 8.0; тип карт: EM-Marine 125 кГц; пам’ять: RAM 2 Гб / ROM 16 Гб; пам'ять облич: 6000; пам’ять карт: 10000; живлення: DC 12 В; споживання: 2 А; камера: подвійна 2 Мп; динамік: 90 дБ (на відстані 10 см); мікрофон: до 1 м; робоча температура: -10°C ~ +50°C; розмір: 205 / 74 / 18 мм
Біометричний термінал контролю доступу ZKTeco Horus E1-RFID + RS 485 бездротовий термінал обліку робочого часу і контролю доступу з ідентифікацією по геометрії обличчя і зчитувачем RFID карт. Забезпечує високий рівень безпеки та надійності управління доступом до будь-яких приміщень чи об'єктів..
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Підходить для об'єктів з високим рівнем безпеки, такими як офіси, виробництва тощо.
Ключові властивості
- Біометричний термінал контролю доступу з ідентифікацією по геометрії обличчя і зчитувачем RFID карт з типом EM-Marine 125 кГц.
- Інтерфейси WiFi, RS 485, Bluetooth і USB забезпечують швидку та зручну передачу даних та зв'язок з іншими пристроями.
- Чотирьох'ядерний процесор з тактовою частотою 1.5 ГГц та операційна система Android 8.1 забезпечують швидку та ефективну роботу пристрою.
- Дисплей 5” з роздільною здатністю 720 x 1280 та IPS технологією гарантує яскраве та чітке відображення інформації.
- Програмне забезпечення Biotime 8.0 забезпечує зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для управління пристроєм.
- Технологія розпізнавання облич Visible Light дозволяє точно та швидко ідентифікувати особу за її фізичними рисами.
- Інфрачервоне підсвічування для успішної ідентифікації при недостатньому освітленні.
- Антиспуфінговий алгоритм захищає від підроблених ідентифікацій з використанням фото, відео та 3D-масок.
- Об'єм пам'яті RAM 2 Гб та ROM 16 Гб дозволяє зберігати великий обсяг даних.
- Велика кількість пам'яті облич (6000) і пам’ять карт (10000) дозволяє використовувати пристрій в об'єктах будь-якого розміру.
- Камера з подвійним об'єктивом 2 Мп забезпечує високоякісний знімок обличчя для біометричної аутентифікації.
- Потужний динамік з рівнем звуку 90 дБ на відстані 10 см забезпечує чіткий та розбірливий звук.
- GPS та A-GPS покращують швидкість та точність визначення місцезнаходження, особливо у місцях з обмеженим доступом до супутників.
- Інтегрований мікрофон з можливістю роботи до 1 метра забезпечує зручну комунікацію.
- Живлення: DC 12 В.
- Споживання: 2 А.
- Розміри: 205 / 74 / 18 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Bluetooth, RS485, USB, Wi-Fi |
| Бренд | ZKTeco |
| Біометрія | Обличчя |
| Варіанти аутентифікації | Карта, Обличчя |
| Вбудований екран | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей / роздільна здатність | 5" з роздільною здатністю 720 x 1280 |
| Питание | DC 12 В |
| Цвет | Серебряный |
| Комплектация | Блок живлення, Карта RFID, Монтажний комплект, Термінал |
| Монтаж | Настенный |
| Особенности | Облік робочого часу |
| Пам'ять журналу подій | 1000000 |
| Пам'ять карт | 10000 |
| Пам'ять облич | 6000 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 205 / 74 / 18 мм |
| Розміри, мм | 205 / 74 / 18 |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 2 А |
| Тип карт | EM-Marine |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Біометричний термінал контролю доступу |
Информация для заказа
- Цена: 15 972 ₴







