Гучномовець рупорний; номінальна шумова потужність 100 Вт; номінальна вхідна напруга 100 В; чутливість 108 дБ; максимальний рівень звукового тиску 128 дБ; діапазон відтворюваних частот 250-8000 Гц; матеріал корпусу та кріплення нержавіюча сталь; клас захисту IP66; робоча температура -60°C~+70°C; габаритні розміри 150 / 665 / 670 мм; вага 8 кг
Гучномовець рупорний Vellez 100ГР002 з номінальною шумовою потужністю 100 Вт, для зовнішнього встановлення. Номінальна вхідна напруга 100 В, діапазон відтворюваних частот 250-8000 Гц, чутливість 108 дБ, максимальний рівень звукового тиску 128 дБ. Клас захисту корпусу IP66.
Застосування
Рупорний гучномовець використовується наі відкритих територіях, застосовується для системах мовленнєвого оповіщування людей про пожежу та інші надзвичайні ситуації. Може ефективно озвучувати значні території підприємств та населених пунктів.
Ключові властивості
- Номінальна шумова потужність 100 Вт.
- Номінальна вхідна напруга 100 В.
- Діапазон відтворюваних частот 250-8000 Гц.
- Чутливість 108 дБ.
- Максимальний рівень звукового тиску 128 дБ.
- Горизонтальні кути покриття (на рівні мінус 6 дБ) на частоті: 500 Гц – 360° / 1 кГц – 240° / 2 кГц – 160° / 4 кГц – 90°.
- Вертикальні кути покриття (на рівні мінус 6 дБ) на частоті: 500 Гц – 130° / 1 кГц – 80° / 2 кГц – 50° / 4 кГц – 22°.
- Матеріал корпусу та кріплення нержавіюча сталь.
- Діапазон робочих температур від -60 °C до +70 °C, клас захисту IP66, підходить для вуличного застосування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Vellez |
| Вес | 8 кг |
| Выходная мощность | 100 Вт |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Входное напряжение | 100 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 250-8000 Гц |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Рупорний |
| Рабочая температура | -60 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 150 / 665 / 670 мм |
| Розміри, мм | 150 / 665 / 670 |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 16 368 ₴






