
PoE-комутатор 21-портовий керований L2 Cudy GS2018PS2-200W гігабітний з 16 портами PoE, 200W (73-00539)
16 489 ₴
- В наличии
- Код: 73-00539
Комутатор PоE Cudy GS2018PS2-200W гігабітний керований L2, оснащений 16 портами PoE 10/100/1000Mbps, 2 Uplink-портами 1000Mbps, 2 SFP-портами 1000Mbps та 1 консольним портом RJ45. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 200 Вт, 30 Вт на 1 канал. Пропускна здатність становить 40 Гб/с. Підтримка режимів VLAN (ізоляції) для 1-16 портів, Extend (збільшення дальності передачі до 250 м з обмеженням швидкості до 10Mbps) для 13-16 портів, функції Watchdog.
Застосування
Комутатор PоE Cudy GS2008PS2 призначений для побудови мереж та передачі даних середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 16 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE. Керований комутатор дає змогу здійснити індивідуальне налаштування PoE-портів та конфігурацію мережі.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 21 порт, з них 16 портів PoE 10/100/1000Mbps, 2 Uplink-порти 1000Mbps, 2 SFP-порти 1000Mbps та 1 консольний порт RJ45 (для підключення до ПК та керування комутатором).
- Стандарт живлення PoE: IEEE802.3af (15.4 Вт), IEEE802.3at (30 Вт).
- Загальна потужність комутатора становить 200 Вт.
- Мережеві протоколи: IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w.
- Пропускна здатність становить 40 Гб/с.
- Режими роботи (DIP-перемикач):
- VLAN для портів 1-16 – режим ізоляції, кожен порт окремо підключаєтьcя до портів Uplink для безпечної передачі даних, функція Watchdog увімкнена.
- Default – всі порти працюють у звичайному режимі, функція Watchdog вимкнена.
- Extend для портів 13-16 – збільшує дальність передачі даних та живлення для підключених IP-камер до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал, функція Watchdog увімкнена; інші порти працюють у звичайному режимі.
- Reset – скидання до заводських налаштувань.
- Функція Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
- Високоякісний чипсет TPS PoE забезпечує високу продуктивність і стабільну роботу пристрою.
- Технологія пріоритетності живлення портів забезпечує безперервне живлення ключових вузлів.
- Індикація роботи: PWR (живлення), SYS (індикатор системи), Mode – режиму (DIP-перемикач), PoE, Link/ACT (з’єднання / передача даних / роз’єднання).
- Живлення AC 100~240 В, 50/60 Гц.
- Напрацювання на відмову > 50000 годин.
- Комутатор має блискавкозахист 6KV.
- Виготовлений з високоякісного металевого корпусу, міцний і довговічний з тривалим терміном служби, забезпечує краще розсіювання тепла, підходить для більшості середовищ. Вбудований вентилятор та вентиляційні отвори допомагають швидко відводити тепло та забезпечують стабільну роботу пристрою.
Функції програмного забезпечення
- Базові можливості та налаштування: Watchdog, скидання до заводських налаштувань; керування користувачами, конфігурацією, тривогами; підтримка швидкості порту, дуплекс, керування потоком, конфігурація максимальної довжини фрейму; підтримка віддзеркалення портів, обмеження швидкості порту, енергозбереження порту; запис загальної інформації, статистичної інформації, логів.
- PoE: підтримка керування часом PoE, автоматичного моніторингу / PoE Watchdog, конфігурації живлення порту PoE.
- VLAN (віртуальна локальна мережа) – 4096 значень: підтримка 4K VLAN; 802.1Q VLAN; доступу, магістралі, гібридного режиму VLAN; GVRP (протокол реєстрації VLAN); MAC VLAN, IP VLAN; голосова VLAN.
- MAC-адреси (8K): підтримка автоматичного навчання та старіння MAC-адрес; статичної, динамічної, заповненої таблиці адрес.
- Функції безпеки: захист паролем; обмеження доступу користувачів на основі номера порту, IP-адреси, MAC-адреси; підтримка HTTPS, SSL V1/V2, прив'язки VLAN-IP-MAC-PORT, виявлення ARP, захист джерела IP, захист від DoS, DHCP Snooping; підтримка сертифікації 802.1X, протоколів AAA (автентифікація, авторизація, облік), RADIUS; функції безпеки порту, ізоляції порту.
- Контроль доступу: підтримка функції фільтрації пакетів L2 (рівень 2) – L4 (рівень 4); віддзеркалення портів, обмеження швидкості потоку, маркування QoS.
- QOS (пріоритизація трафіка): підтримка 8 черг портів; пріоритету порту, пріоритету 802.1P, пріоритету DSCP; SP, WRR алгоритму планування пріоритетів.
- Функції керування: WEB-керування (HTTP, HTTPS), CLI (Telnet, SSH V1/V2, локальний послідовний порт), SNMP V1/V2/V3, RMON V2, LLDP виявлення пристроїв, SNTP синхронізація часу, моніторинг процесора і пам'яті, наявність системного журналу, підтримка Ping, виявлення трасування, виявлення кабелю.
- Підтримка Multicast (групової передачі пакетів), Spanning tree (режим остовного дерева), Ring protection, Storm suppression, Link aggregation, IPv6.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| PoE | Да |
| Poe порт вихід | 16 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Інші функції | Індикація PWR, SYS, Mode, PoE, Link/ACT, Блискавкозахист 6KV, Вбудований вентилятор |
| Вес | 2.7 кг |
| Габарити і вага | 440 х 205 х 44 мм, 2.7 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Дополнительно | Підтримка PoE, Можливість монтажу у стійку |
| Дополнительные возможности | Керування PoE, Extend до 250 м, VLAN (ізоляція портів), 4K VLAN |
| Дополнительные функции | Watchdog, Extend, Reset, PoE Watchdog, Port mirroring, QoS, Link aggregation, Storm suppression, Ring protection |
| Питание | AC 100-240 В, 50/60 |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Общее количество портов | 21 |
| Кнопки керування | DIP-перемикач, Reset |
| Цвет | Черный |
| Кількість SFP-портів | 2 x SFP (1000М) |
| Количество портов | 21 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 16 x RJ45 PoE 10/100/1000Mbps, 2 x RJ45 Uplink 1000Mbps, 2 x SFP 1000Mbps, 1 x RJ45 (консольний) |
| Максимальне енергоспоживання | 200 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Оперативная память | 128 Мб |
| Пакетна продуктивність | 40 Гбіт/с |
| Мощность | 200 Вт |
| Пропускная способность | 40 |
| Підтримка протоколів | DHCP, HTTP, HTTPS, ICMP, IP, LACP, LLDP, RMON, RSTP, SNMP, SNTP, STP, TCP, UDP, VLAN |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 440 / 205 / 44 мм |
| Розміри, мм | 440 / 205 / 44 |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт PoE | 802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3,802.3i,802.3u,802.3ab/z/ad,802.3x,802.1ab,802.1p,802.1q,802.1x,802.1d,802.1s,802.1w |
| Тип | Керований |
| Тип коммутатора | Керований |
| Тип портов | 16 x 10/100/1000 RJ45, 2 x 10/100/1000Base-T, 2 x SFP, 1 послідовний порт консолі RJ-45 |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Форм-фактор | Настільний/Стійковий |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
- Цена: 16 489 ₴




