
PoE-комутатор 29-портовий керований L2 Cudy GS2028PS4-300W гігабітний з 24 портами PoE, 300W (73-00540)
19 033 ₴
- В наличии
- Код: 73-00540
Комутатор PоE Cudy GS2028PS4-300W гігабітний керований L2, оснащений 24 портами PoE 10/100/1000Mbps, 4 combo-портами 1000Mbps SFP/TP та 1 консольним портом RJ45. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 300 Вт, 30 Вт на 1 канал. Пропускна здатність становить 56 Гб/с. Підтримка режимів VLAN (ізоляції) для 1-24 портів, Extend (збільшення дальності передачі до 250 м з обмеженням швидкості до 10Mbps), функції Watchdog.
Застосування
Комутатор PоE Cudy GS2008PS2 призначений для побудови мереж та передачі даних великого масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 24 мережеві камери, що підтримують формат електроживлення через PoE. Керований комутатор дає змогу здійснити індивідуальне налаштування PoE-портів та конфігурацію мережі.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 29 портів, з них 24 порти PoE 10/100/1000Mbps, 4 combo-порти 1000Mbps SFP/TP та 1 консольний порт RJ45 (для підключення до ПК та керування комутатором).
- Стандарт живлення PoE: IEEE802.3af (15.4 Вт), IEEE802.3at (30 Вт). Вихідна напруга PoE-порту DC 48-55 В. Розпіновка PoE 1/2(+), 3/6 (-).
- Загальна потужність комутатора становить 300 Вт.
- Мережеві протоколи: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab/ad/az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p.
- Пропускна здатність становить 56 Гб/с.
- Режими роботи (DIP-перемикач):
- VLAN для портів 1-24 – режим ізоляції, кожен порт окремо підключаєтьcя до портів Uplink для безпечної передачі даних, функція Watchdog увімкнена.
- Default – всі порти працюють у звичайному режимі, функція Watchdog вимкнена.
- Extend – збільшує дальність передачі даних та живлення для підключених IP-камер до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал, функція Watchdog увімкнена.
- Функція Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
- Високоякісний чипсет TPS PoE забезпечує високу продуктивність і стабільну роботу пристрою.
- Технологія пріоритетності живлення портів забезпечує безперервне живлення ключових вузлів.
- Індикація роботи: PWR (живлення), SYS (індикатор системи), Mode – режиму (DIP-перемикач), PoE, Link/ACT (з’єднання / передача даних / роз’єднання).
- Живлення AC 110~240 В.
- Напрацювання на відмову > 50000 годин.
- Комутатор має блискавкозахист 6KV.
- Виготовлений з високоякісного металевого корпусу, міцний і довговічний з тривалим терміном служби, забезпечує краще розсіювання тепла, підходить для більшості середовищ. Вбудований вентилятор та вентиляційні отвори допомагають швидко відводити тепло та забезпечують стабільну роботу пристрою.
Функції програмного забезпечення 2 рівня (Layer 2)
- Керування портами: увімкнення/вимкнення порту, налаштування швидкості, дуплексу, MTU, керування потоком, перевірка інформації про порт.
- Дзеркальне відображення портів.
- Керування смугою пропускання для портів введення/виведення.
- Підтримує ізоляцію downlink порту та може обмінюватися даними з uplink портом.
- VLAN (віртуальна локальна мережа) – 4096 значень: підтримка доступу, магістралі, гібридного режиму VLAN; GVRP (протокол реєстрації VLAN); розмежування VLAN на основі портів, протоколів та MAC-адрес; голосова VLAN.
- MAC-адреси (8K): підтримка статичного додавання, видалення; межа навчання MAC-адрес; підтримка динамічного налаштування часу старіння.
- Підтримка Multicast (групової передачі пакетів), Spanning tree (режим остовного дерева), Storm suppression, Link aggregation, DDM.
Розширені функції
- ACL: на основі джерела MAC-адреси, одержувача MAC-адреси, типу протоколу, джерела IP, одержувача IP, порту L4.
- QOS (пріоритизація трафіка): на основі класифікації 802.1p (COS), на основі класифікації DSCP, класифікація на основі джерела IP, призначення IP та номера порту, підтримка стратегії планування SP, WRR, підтримка обмеження швидкості потоку CAR.
- Підтримка протоколу канального рівня LLDP.
- Можливість додавати та видаляти користувачів.
- Логи: вхід користувача, операції, статус, події.
- Функції безпеки: захист DOS, підтримує захист процесора та обмежує швидкість надсилання пакетів.
- Сертифікація: 802.1x автентифікація портів, AAA (автентифікація, авторизація, облік).
- Діагностика мережі: пінг, протокол telnet, трасування.
- Керування системою: скидання пристрою, збереження/відновлення конфігурації, керування оновленнями, налаштування часу тощо.
Функції керування
- CLI: підтримка керування послідовним портом через командний рядок.
- SSH: підтримка віддаленого керування SSHv1/2.
- TELNET: підтримка віддаленого керування.
- WEB: підтримка налаштувань рівня 2, моніторингу рівня 2 та рівня 3.
- Підтримка SNMP V1/V2/V3, RMON v1.
- Інші функції: підтримка DHCP Snooping, Option82, динамічного виявлення ARP, сертифікації TACACS+, сертифікації DNS, налаштувань безпеки порту, протоколу MVR, протоколу UDLD, виявлення кабелю.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 4x TP/SFP combo (1000M) |
| PoE | Да |
| Poe порт вихід | 24 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Інші функції | Watchdog, Блискавкозахист 6KV, Вбудований вентилятор, Вентиляційні отвори, Напрацювання на відмову >50000 годин |
| Выходное напряжение | 48-55 В |
| Габарити і вага | 445 х 285 х 45 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Дополнительно | Можливість монтажу у стійку, Підтримка PoE |
| Дополнительные возможности | Extend, Watchdog, Пріоритет живлення портів |
| Питание | 110-240 |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Общее количество портов | 29 |
| Кнопки керування | DIP-перемикач |
| Цвет | Черный |
| Кількість SFP-портів | 4 x SFP (1000М) combo |
| Количество портов | 29 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 24 x RJ45 (10/100/1000M), 4 x combo 1000Mbps SFP/TP, 1 x консольний порт RJ45 |
| Максимальне енергоспоживання | 300 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Оперативная память | 128 Мб |
| Пакетна продуктивність | 56 Гбіт/с |
| Мощность | 300 Вт |
| Пропускная способность | 56 |
| Підтримка протоколів | DHCP, HTTP, HTTPS, ICMP, IGMP, IP, LLDP, NTP, SNMP, RMON, STP, TCP, UDP, VLAN |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 445 / 285 / 45 мм |
| Розміри, мм | 445 / 285 / 45 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт PoE | 802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab/ad/az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Тип | Керований |
| Тип коммутатора | Керований |
| Тип портов | 24 x 10/100/1000 RJ45, 4 x SFP, 1 послідовний порт консолі RJ-45 |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Форм-фактор | Настільний/Стійковий |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
- Цена: 19 033 ₴





