
Комутатор 5-портовий некерований Cudy HS105 2.5G (73-00536)
2 425 ₴
- В наличии
- Код: 73-00536
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Некерований 5-портовий комутатор; 5 портів 100/1000/2500Mbps RJ45, що підтримують Auto MDI/MDIX; стандарти IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE802.3bz; живлення 12 В / 1 А, споживання 10 Вт, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 119 / 85 / 28 мм

Мережевий некерований 2.5G комутатор Cudy HS105 оснащений 5 портами 100/1000/2500M. Мережеві стандарти IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE802.3bz.
Застосування
Некерований комутатор призначений для розширення дротової мережі. Забезпечує простий і швидкий доступ до мережі п’яти підключених пристроїв. Підходить для встановлення як вдома, так і в офісах, навчальних закладах та інших установах.
Ключові властивості
- Комутатор має 5 портів 100/1000/2500M з підтримкою функції Auto MDI/MDIX – пристрій може працювати з будь-яким типом кабеля, звичайним або перехресним.
- Функція автоузгодження на кожному порті визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою задля налаштування сумісності та оптимального режиму роботи.
- Мережеві стандарти IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE802.3bz.
- Неблокуюча архітектура комутатора дозволяє передавати пакети даних з максимально можливою швидкістю.
- IGMP для високої потужності та ефективної багатоадресної передачі.
- Панель індикації для моніторингу робочого стану.
- Живлення DC 12 В, блок живлення входить до комплекту.
- Енергоефективна технологія економить до 85% електроенергії. Пристрій автоматично регулює енергоспоживання відповідно до стану з'єднання та довжини кабелю.
- Комутатор призначений для настільного або настінного встановлення.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 100/1000/2500M |
| Інші функції | Auto MDI/MDIX, Auto Negotiation, IGMP, енергоефективна технологія, панель індикації |
| Установка | Внутрішнє |
| Габарити і вага | 119 х 85 х 28 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дополнительно | — |
| Дополнительные возможности | Енергоефективна технологія, Auto MDI/MDIX, панель індикації |
| Питание | 12 В / 1 |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Общее количество портов | 5 |
| Комплект поставки | Блок живлення, документація |
| Количество портов | 5 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 5 x 100/1000/2500M RJ45 |
| Максимальне енергоспоживання | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Пропускная способность | 25 |
| Підтримка протоколів | IGMP |
| Рабочая температура | 0 ° ~ + 40 ° С |
| Розміри | 119 / 85 / 28 мм |
| Розміри, мм | 119 / 85 / 28 |
| Рівень управління | — |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE802.3bz |
| Тип | Некерований |
| Тип портов | 5 x 2.5G RJ-45 |
| Тип устройства | Коммутатор |
| Форм-фактор | Настільний/Настінний |
| Швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/сек |
Информация для заказа
- Цена: 2 425 ₴






