
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор на 3kW Kraft + 2 шт. АКБ 100 Ah 12V Trinix 12V100Ah/20Hr AGM
35 078 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00111-44-00047
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор на 3kW Kraft + 2 шт. АКБ 100 Ah 12V Trinix 12V100Ah/20Hr AGM. Гібридний високочастотний однофазний інвертор; максимальна потужність 3 кВт, максимальна короткочасна потужність 6 кВт; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований MPPT-контролер та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду 80 А; вхідна напруга 90-280 В; діапазон напруги від сонячних панелей 120-430 В, макс. потужність 4000 Вт; ККД 94%; вихідна напруга 220 В ±5%; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи 24 В; час перемикання на АКБ 10 мс; функція «холодного» пуску; захист від розряду та перезаряду АКБ, перевантаження, перегріву, короткого замикання; робоча температура 0 °C ~ +50 °C; розміри 110 / 300 / 450 мм, вага 7 кг. Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 100 Аг, напруга 12 В; розміри 230 / 330 / 180 мм; вага 30 кг. Акумуляторний балансир для вирівнювання заряду двох послідовно з'єднаних 12 В акумуляторних батарей або декількох паралельних ланцюгів послідовно з'єднаних акумуляторів. Струм балансування з найвищою напругою до 5 А. Точність регулювання 10 мВ; світлодіодна індикація режиму роботи; можливе використання з BMS; розміри 64 / 50 / 10 мм; вага 116 г. Кабель / перемичка для з’єднання акумуляторних батарей; довжина 30 см; дріт мідний ПВ-3 перерізом 10 мм2; клеми М8
Комплект резервного живлення: гібридний інвертор на 3kW Kraft + 2 шт. АКБ 100 Ah 12V Trinix 12V100Ah/20Hr AGM – це ідеальний варіант для забезпечення безперебійного живлення житлових і комерційних приміщень, таких як квартири, будинки, офіси, магазини та кафе. Цей комплект дозволяє надійно живити основні побутові пристрої та електрообладнання, забезпечуючи: холодильник до 18-30 годин, телевізор від 18 до 60 годин, роутер до 600 годин, ноутбук та телефон до 720 циклів заряду, а також котел потужністю 100 Вт до 24 годин.
До комплекту входять:
- Гібридний високочастотний інвертор 3kW Kraft KRF-HFWIM-3KW/24V-80A.
- Акумуляторна батарея 12В 100Аг свинцево-кислотна Trinix 12V100Ah/20Hr AGM – 2 шт.
- Акумуляторний балансир Trinix TBL-24.
- Кабель для з'єднання АКБ (перемичка) довжина 30cm, дріт мідний ПВ-3 10mm2 з клемами М8.
Гібридний високочастотний однофазний інвертор Kraft KRF-HFWIM-3KW/24V-80A з максимальною потужністю 3 кВт (максимальна короткочасна потужність 6 кВт), вбудований MPPT-контролер та зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 90-280 В, від сонячних панелей 120-430 В. Максимальний струм заряду 80 А. Напруга акумуляторної системи 24 В. Підтримка підключення літій-іонних та свинцево-кислотних акумуляторних батарей. Вихідна напруга 220 В ±5%. Інтерфейси RS232, RS485, CAN, USB, сухі контакти.
Застосування
Гібридні інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим MPPT-контролером і зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії та для роботи як домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 24 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати та живити від нього побутові електроприлади та інструменти. Може живити всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери тощо.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
- Максимальна потужність інвертора становить 3 кВт, максимальна короткочасна потужність 6 кВт. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 220 В ± 5 %, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 94 %.
- Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
- Напруга акумуляторної системи 24 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей літій-іонного або свинцево-кислотного типу – слід придбати окремо. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
- Вбудований зарядний пристрій зі струмом заряду 80 А.
- Вбудований MPPT-контролер (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних батарей. Дозволяє обирати оптимальні напругу і струм сонячних панелей для отримання максимуму енергії у конкретний момент часу.
- Інтерфейси: RS232, RS485, CAN, USB, сухі контакти.
- Декілька режимів роботи інвертора: пріоритет сонячних панелей / пріоритет акумуляторної батареї / пріоритет мережі.
- На РК-дисплеї за допомогою кнопок можна налаштувати такі параметри, як пріоритет зарядного пристрою від мережі або сонячної панелі, а також допустиму вхідну напругу.
- Функція холодного пуску дає змогу автоматично увімкнутися приладу і працювати від акумуляторної батареї незалежно від стану вхідної мережі або її відсутності.
- Захист від: перерозряду, перевантаження, перегріву, короткого замикання.
Акумуляторна батарея Trinix 12V100Ah/20Hr AGM ємністю 100 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – AGM свинцево-кислотна.
Застосування Trinix 12V100Ah/20Hr AGM-акумуляторів у сфері електрозабезпечення
Акумулятори є незамінними складовими для систем охоронно-пожежної сигналізації, контролю та керування доступом, відеоспостереження та резервного живлення при відключенні основного джерела енергії. Серед різних типів акумуляторів виділяються свинцево-кислотні AGM (Absorptive Glass Mat) акумулятори завдяки їхнім технічним перевагам і оптимальному співвідношенню ціни та якості.
Бренд TM TriniX завдяки своїй надійності та відповідності вимогам якості зарекомендував себе як провідний виробник акумуляторів.
Переваги Trinix 12V100Ah/20Hr AGM-акумуляторів
Акумулятори 12В з технологією AGM, що використовують абсорбовані сепаратори електроліту та мають герметизований корпус, володіють численними перевагами:
- Відсутність потреби в обслуговуванні протягом усього терміну служби.
- Нечутливість до короткострокового глибокого розряду батареї.
- Можливість встановлення в будь-якому положенні, за винятком перевернутого.
- Стійкість до вібрацій.
- Швидший процес зарядки та менший рівень саморозряду, порівняно зі звичайними свинцево-кислотними батареями.
Ключові властивості
- Тип акумуляторної батареї: AGM свинцево-кислотна.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 100 Аг.
- Максимальний струм заряду: 25 А; максимальний струм розряду: 307.1 А (5 хв.).
- Розміри: 230 / 330 / 180 мм.
- Вага: 30 кг.
Акумуляторний балансир Trinix TBL-24 для вирівнювання заряду двох послідовно з’єднаних 12 В акумуляторних батарей, струм балансування з найвищою напругою до 5 А, точність регулювання 10 мВ.
Застосування
Акумуляторний балансир використовується для вирівнювання заряду двох послідовно з'єднаних 12 В батарей або декількох паралельних ланцюгів послідовно з'єднаних акумуляторів. Коли напруга заряду акумуляторних батарей відрізняється більше ніж на 10 мВ, починає працювати схема балансування, передаючи енергію заряду від більш зарядженої батареї. Струм балансування з найвищою напругою до 5 А. У результаті роботи балансира всі батареї матимуть однаковий стан заряду.
За необхідності, кількість балансирів може бути збільшено згідно з кількістю ваших батарей, наприклад Батарейний банк на 48 В (4 АКБ) може бути збалансований за допомогою трьох батарейних балансирів.
Ключові властивості
- Точність регулювання 10 мВ.
- Струм балансування з найвищою напругою до 5 А.
- Світлодіодна індикація режиму роботи.
- Напруга акумуляторних батарей 2x12 В. Сумісність з акумуляторними батареями свинцево-кислотного / гелевого / літієвого типу.
- Можливе використання з BMS – платою керування акумуляторними батареями.
- Габаритні розміри 64 / 50 / 10 мм, вага 116 г.
Кабель для з'єднання АКБ (перемичка) довжиною 30 см призначений для з'єднання акумуляторних батарей у збірках АКБ на 12 В, 24 В, 48 В тощо. Виготовлений із високоякісних мідних складових – дріт мідний ПВ-3 перерізом 10 мм2 та клеми М8.
Ключові властивості
- Довжина кабелю – 30 см.
- Перетин провідника – 10 мм2.
- Матеріал провідника – мідь.
- Клема – M8.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Meta Keywords | Комплект резервного живлення: гібридний інвертор Kraft 3 кВт + АКБ 100 Ah 12V TRINIX AGM 2 шт. |
| Meta Title | Комплект резервного живлення: гібридний інвертор Kraft 3 кВт + АКБ 100 Ah 12V TRINIX AGM 2 шт. |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | RS232|RS485|CAN|USB|Сухі контакти |
| Бренд | Kraft, Trinix, Україна |
| Вес | 116 г, 30 кг, 7 кг |
| Выходное напряжение | 12 В, 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 94 % |
| Цвет | Белый |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальний струм заряду | 25 А |
| Максимальний струм розряду | 307.1 А (5 хв.) |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Напруга від сонячних панелей | 120-430 В |
| Мощность | 3 кВт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 6 кВт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 110 / 300 / 450 мм, 230 / 330 / 180 мм, 300 мм, 64 / 50 / 10 мм |
| Розміри, мм | 110 / 300 / 450 , 230 / 330 / 180 , 300 , 64 / 50 / 10 |
| Ток заряда | 80 А |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перерозряду |
| Тип устройства | Комплект резервного живлення |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Цена: 35 078 ₴





