
IP-відеокамера з WiFi 4Mp TVT TD-9742A3-PC f=2.1mm з подвійним об’єктивом, з 2 мікрофонами, з підрахунком відвідувачів (77-00376)
38 700 ₴
- В наличии
- Код: 77-00376
IP-відеокамера з WiFi TVT TD-6324E3 (D/PE/AR2) з подвійним об’єктивом, з роздільною здатністю 4Мр, з фокусною відстанню 2.1 мм і кутом огляду 103°. ІЧ-підсвічування до 10 м. Дана модель оснащена такою функцією відеоаналітики як підрахунок людей. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Камер ідеально підходить для використання в магазинах, торговельних центрах та інших об'єктах, де важливо підраховувати відвідувачів для аналізу трафіку. Завдяки подвійним об'єктивам і вбудованим мікрофонам, вона забезпечує якісне відео та звук, що дозволяє отримувати повну інформацію про ситуацію. WiFi-з’єднання спрощує установку камери, роблячи її зручним рішенням для об'єктів із потребою в оперативному моніторингу.
Ключові властивості та можливості
- Головною особливістю камери та її характерною відмінністю є наявність одразу двох об'єктивів з роздільною здатністю 4 Мп та швидкістю запису 25 кадрів на секунду та фокусною відстанню f=2.1 мм, які дозволяють робити зйомку з кутами огляду горизонтальний 103° x вертикальний 50° x діагональний 110°. Матриця камери: 1/3″ CMOS.
- Наявний WiFi підтримує частоти 2.4G та 5G, антена вбудована.
- Камера обладнана такою функцією відеонаналітики як підрахунок людей:
- окремий підрахунок людей, які в'їжджають на територію під охороною і виїжджають з нею, та підготовка щоденного / щомісячного / щорічного звіту;
- підтримує підрахунок дітей;
- підтримує фільтрацію за зростом та алгоритм виявлення людських голів.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне кругове ІЧ-підсвічування до 10 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби.
- Активація тривоги за декількома правилами: детекція руху, зміна сцена, виявлення занадто великої кількості людей тощо.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M. Підтримка протоколів ONVIF та SDK забезпечує сумісність камери з мережевими пристроями інших виробників.
- Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність двох вбудованих мікрофонів та вбудованого динаміку, одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Рівень захисту IP66 дозволяє використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 563 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення розмиття відео, Підрахунок людей, Скупчення людей |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, RS485, Wi-Fi, Micro SD |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вид | Вуличні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | NDAA, Виявлення розмиття відео, Підрахунок людей, Скупчення людей |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +45 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Панорамна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 70° |
| Угол обзора по горизонтали | 103° |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Модель корпуса | CP02 |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Монофокальний |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP, PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),QoS |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | < 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 180 х 65 х 43.4 мм |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, poe камера, Wi-Fi камери, з мікрофоном, з картою пам'яті |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
- Цена: 38 700 ₴










