
Источник бесперебойного питания DC UPS Kraft KRF-MUPS-1812 5V/9V/12V/24V/PoE, LiFePO4 2*6Ah, для роутера и медиа конвертера
3 138 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00109
Мініатюрне джерело безперебійного живлення Kraft KRF-MUPS-1812 з двома вбудованими акумуляторними батареями LiFePO4 ємністю 6000 мА·год (38 Вт·год) (загальна ємність 12000 мА·год), вихідні інтерфейси USB, DC, пасивне PoE, вихідна напруга 5 В + 9 В + 12 В + 24 В (Passive PoE), вихідний струм та потужність кожного виходу: 5 В: 2 А/10 Вт, 9 В: 1 А/9 Вт, 12 В: 1 А/12 Вт, Passive PoE: (0.5 А/24 В)/18 Вт, максимальна вихідна потужність 18 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 70 см, кабель живлення DC-DC довжиною 40 см з роз’ємами, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 30 см з роз’ємами.
Порт PoE має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 24 В. Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
Застосування
ДБЖ постійного струму Kraft KRF-MUPS-1812 дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 2 LiFePO4 акумуляторі батареї ємністю 6000 мА·год (загальна ємність 12000 мА·год), потужністю 38 Вт·год, час заряду 3-4 години.
- Вихідні інтерфейси USB, DC, пасивне PoE, вихідна напруга 5 В + 9 В + 12 В + Passive PoE (24 В). Вихідний струм та потужність кожного виходу: 5 В: 2 А/10 Вт, 9 В: 1 А/9 Вт, 12 В: 1 А/12 Вт, Passive PoE: (0.5 А/24 В)/18 Вт.
- Максимальна вихідна потужність 18 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
- Інтелектуальна система BMS із захистом від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання, перегріву.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 160 / 105 / 36.5 мм та вагою 500 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 Ah (2 шт.) |
| Интерфейсы | DC x 3, PoE x 1, USB x 1 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 500 г |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 24 В |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Цвет | Черный |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 36.5 мм |
| Розміри, мм | 160 / 105 / 36.5 |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 3 138 ₴







