
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-T3000VA/3000W(LCD) Pro Online UPS з вбудованими акумуляторними
18 648 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00107
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Онлайн ДБЖ (подвійного перетворення) з LCD-дисплеєм; потужність 3000 ВА / 3000 Вт; вхідна напруга 110-300 В; вихідна напруга 208 / 220 / 230 / 240 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея вбудована, напруга 48 В (4 шт * 12 В / 7 Аг); струм заряду макс.: 4 А; SNMP-слот; розміри 410 / 145 / 230 мм; вага 16.14 кг. Підходить для котлів
Джерело безперебійного живлення KRF-T3000VA/3000W(LCD) Pro Online UPS, онлайн (подвійного перетворення), потужністю 3000 ВА / 3000 Вт, з правильною синусоїдою, вбудовані акумуляторні батареї 48 В DC (4шт * 12 В/7 Аг), струм заряду максимум 4 А, LCD-дисплей. Підходить для котлів.
Застосування
Онлайн джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням трансформують змінну напругу мережі на постійну і використовуються для організації безперебійного живлення систем безпеки, комп'ютерного та серверного обладнання, офісної техніки тощо.
Ключові властивості і можливості
- Високочастотне однофазне онлайн ДБЖ з подвійним перетворенням сигналу з правильною синусоїдою.
- Вихідна потужність онлайн ДБЖ складає 3000 ВА / 3000 Вт, коефіцієнт потужності дорівнює 1.
- Вбудовані акумуляторні батареї 48 В DC (4 шт * 12 В/7 Аг).
- Мікропроцесорне керування підвищує надійність.
- Максимальний струм заряду 4 А.
- Можливість налаштовувати напругу батареї.
- EPO – функція аварійного вимикання живлення.
- Корекція вхідного коефіцієнта потужності.
- Доступний режим конвертера.
- Сумісність з генератором.
- Наявні комунікаційні інтерфейси: SNMP-слот, RS232, USB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 5 |
| Ємність акумулятора | 7 Ah (4 шт.) |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | Слот SNMP |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 16.14 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | AC 110-300 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Цвет | Чёрный |
| Количество розеток | 3 Schuko |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Мощность | 3000 ВА / 3000 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 410 / 145 / 230 мм |
| Розміри, мм | 410 / 145 / 230 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 4 А |
| Тип архітектури | Online UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 18 648 ₴






