
Джерело безперебійного живлення DC UPS Kraft KRF-MUPS-100plus (24000mAh LiFePo4) 9V/12V/15V/24V/PoE, LiFePo4
3 309 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00110
Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-MUPS-100plus з чотирма вбудованими акумуляторними батареями LiFePO4 ємністю 6000 мА·год (76.8 Вт·год) (загальна ємність 24000 мАг), вихідні інтерфейси DC, пасивне PoE, LAN, вихідна напруга 1* DC 9/12 В 3А, 10* DC 12 В 8А, 1* DC 15/24 В (Passive PoE) 1А, вихідна потужність 100 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
Порт PoE має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 15 В або 24 В (регулюється перемикачем). Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
Застосування
ДБЖ постійного струму Kraft KRF-MUPS-100plus дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить без переривання зв’язку працювати в інтернеті під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 LiFePO4 акумуляторні батареї ємністю 6000 мА·год (загальна ємність 24000 мА·год), енергоємністю 76.8 Вт·год, час заряду 3-4 години, час перемикання 0 сек.
- Вихідні інтерфейси DC, пасивне PoE, LAN, вихідна напруга 1* DC 9/12 В 3А, 10* DC 12 В 8А, 1* DC 15/24 В (Passive PoE) 1А.
- Максимальна вихідна потужність 100 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
- Інтелектуальна система BMS із захистом від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання, перевантаження.
- Вбудований адаптер забезпечує широкий діапазон змінної напруги.
- Невеликий дисплей з відображенням стану роботу пристрою.
- Розміри пристрою 258 / 225.5 / 49 мм, вага 1.6 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 Ah (4 шт.) |
| Интерфейсы | DC x 11, LAN x 1, PoE x 1 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 1.6 кг |
| Выходное напряжение | 9 В, 12 В, 15 В, 24 В |
| Выходная мощность | 100 Вт |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Цвет | Черный |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 258 / 225.5 / 49 мм |
| Розміри, мм | 258 / 225.5 / 49 |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 3 309 ₴





