PoE-розширювач 4-портовий 10/100/1000M 802.3af/at/bt; 1 PoE-вхід/4 PoE-виходи; потужність вхідного PoE-порту 90 Вт; загальна вихідна потужність PoE 90 Вт, 1-3 порт макс. 30 Вт, 4 порт макс. 60 Вт; при зменшенні потужності на вході зменшиться потужність вихідних портів; максимальна дальність передачі 100 м; мережеві стандарти IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x; пропускна здатність 10 Гбіт/с; таблиця MAC-адрес 1K; розпіновка контактів PoE: 1-3 порти 1,2 (+) / 3,6 (-), 4 порт 1,2 (+) / 3,6 (-) і 4,5 (+) / 7,8 (-); робоча температура від -10°C до +55°C; розміри 98 / 148 / 34 мм; вага 160 г
PoE-розширювач NVC-POE 4/1000 4-портовий має 5 портів 10/100/1000M PoE, серед яких 1 порт для введення живлення та інші для виведення потужності. Відповідає стандартам PoE IEEE802.3af/at/bt, Ethernet IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x. Потужність вхідного PoE-порту 90 Вт; загальна вихідна потужність складає 90 Вт, максимальна потужність 1-3 портів 30 Вт, 4 порту 60 Вт. При зменшенні потужності на вході зменшиться потужність на виході: наприклад, якщо потужність на вході становить 30 Вт, потужність 4 вихідних портів буде 25 Вт. Відстань живлення PoE до 100 м.
Застосування
PoE-розширювач дозволяє збільшити дальність дії PoE через кабель вита пара до 100 та передавати живлення через PoE на чотири підключені пристрої.
Ключові властивості
- Стандарт PoE-розширювача IEEE802.3af/at/bt. Мережеві стандарти IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x.
- 5 портів: 4 вихідні порти РoE 10/100/1000M + 1 вхідний порт PoE 10/100/1000M.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at.
- Відстань живлення PoE до 100 м.
- Загальна максимальна вихідна потужність 90 Вт, максимальна потужність 1-3 портів 30 Вт, 4 порту 60 Вт. Потужність вхідного PoE-порту 90 Вт. При зменшенні потужності на вході зменшиться потужність на виході: наприклад, якщо потужність на вході становить 30 Вт, потужність 4 вихідних портів буде 25 Вт.
- Розпіновка контактів PoE: 1-3 порти 1,2 (+) / 3,6 (-), 4 порт 1,2 (+) / 3,6 (-) і 4,5 (+) / 7,8 (-).
- Пропускна здатність 10 Гбіт/с.
- Таблиця MAC-адрес 1K.
- Функціональні можливості портів: механізм пріоритету живлення, повнодуплексний та напівдуплексний режими, автоматичне навчання та старіння MAC-адреси.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вхід | 1 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 160 |
| Вид | PoE розширювачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество портов | 5 |
| Особенности | Збільшення дальності дії PoE; передача живлення та даних по одному кабелю |
| Мощность | 90 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Пропускная способность | 10 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 98 / 148 / 34 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 98 х 148 х 34 |
| Розміри, мм | 98 / 148 / 34 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-), 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af/at/bt |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | PoE-розширювач |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 648 ₴








