
Зчитувач карт EM-Marine Trinix TRR-1201EW Black водонепроникний (71-00078)
547 ₴
- В наличии
- Код: 71-00078
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний водонепроникний зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine (125kHz); дальність зчитування до 5 см; інтерфейс Wiegand 26/34; світлова та звукова індикація; живлення 12 В; споживання струму 30 мА; пластиковий корпус; ступінь захисту IP68; робоча температура від -20°C до +60°C; розміри 107 / 47 / 20 мм; вага 110 г
Зчитувач карток та брелоків стандартів EM-Marine Trinix TRR-1201EW. Дальність зчитування 2-5 см. Вуличний водонепроникний зчитувач, ступінь захисту IP68.
Застосування
Зчитувач карток та брелоків призначений для контролю доступу на об’єкт, що охороняється. Зчитує дані карти/брелока та передає інформацію на контролер, до якого підключається через інтерфейс Wiegand. Корпус пристрою є водонепроникним, що дозволяє використовувати зчитувач як усередині, так і зовні приміщення.
Ключові властивості
- Зчитує картки доступу/брелоки стандарту EM-Marine 125 кГц
- Дальність зчитування становить 2-5 см.
- Інтерфейс Wiegand 26 та 34 для підключення до контролера.
- Світлова та звукова індикація роботи.
- Живлення 12 В, низьке енергоспоживання до 30 мА.
- Пластиковий водонепроникний корпус з класом захисту IP68 – підходить для зовнішнього встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вес | 110 |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Установка | Вулиця |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Додаткові характеристики | Водонепроникний корпус IP68, Дальність зчитування 2-5 см, Wiegand 26/34, Світлодіодна індикація, Звукова індикація, Живлення 12 В, Споживання 30 мА, Пластиковий корпус, Робоча температура -20 °C ~ +60 |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 107 / 47 / 20 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 107 х 47 х 20 |
| Розміри, мм | 107 / 47 / 20 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип брелків | EM-Marine |
| Тип изделия | Зчитувач-адаптер |
| Тип карт | Безконтактні картки |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 547 ₴








