
Контролер зі зчитувачем карт Mifare Trinix TRR-1500MW водонепроникний (71-00082)
1 231 ₴
- В наличии
- Код: 71-00082
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономний контролер/зчитувач Mifare 13.56 MHz, водонепроникний; одне реле (max 1 А); 10000 користувачів; дальність зчитувача карт 2-5 см; контакти реле NO/NC/COM; час відчинення дверей 0-99 с (налаштовується); програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування; живлення DC 12-24 В, споживання 100 мА; металевий корпус; ступінь захисту IР68; робоча температура від -45°C до +60°C; розміри 115 / 39 / 20 мм; вага 105 г
Автономний контролер/зчитувач карт та брелоків Mifare (13.56 MHz) Trinix TRR-1500MW, водонепроникний, з 1 реле NO/NC/COM (макс. 1 А), на 10000 користувачів, для використання у системах контролю доступу. Клас захисту IР68.
Застосування
Даний контролер призначений для організації доступу через одні двері до житлових, офісних та виробничих приміщень. Ступінь пило-вологозахисту дозволяє експлуатувати його як усередині приміщень, так і зовні.
Ключові властивості
- Автономний контролер/зчитувач карт та брелоків стандарту Mifare, робоча частота 13.56 МГц. Дальність зчитування 2-5 см.
- Одне реле NO/NC/COM з максимальним струмом комутації 1 А.
- Пам’ять пристрою – 10000 користувачів.
- Час відчинення дверей 0-99 секунд, налаштовується.
- Легко програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування.
- Живлення DC 12-24 В, споживання 100 мА.
- Водонепроникний металевий корпус із класом захисту IP68, можливе вуличне встановлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 |
| Вес | 105 |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Mifare |
| Установка | Вулиця |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Додаткові характеристики | IP68, Металевий корпус, Дальність зчитування 2-5 см, Пам'ять 10000 користувачів, Одне реле NO/NC/COM, Час відчинення 0-99 с, Живлення DC 12-24 В, Світлодіодна індикація, Звукова індикація |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Серебряный |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 115 / 39 / 20 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 115 х 39 х 20 |
| Розміри, мм | 115 / 39 / 20 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип брелків | Mifare |
| Тип изделия | Зчитувач-контролер |
| Тип карт | Безконтактні картки |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |
Информация для заказа
- Цена: 1 231 ₴








