
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205DIN(P) з кріпленням на DIN-рейку (43-00108)
1 163 ₴
- В наличии
- Код: 43-00108
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; кріплення на DIN-рейку; 2 канали навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В; номінальний вихідний струм 5 A; номінальна вихідна потужність 70 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А; пластиковий корпус; розміри 89 / 92 / 56 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1205DIN(P) з LED-індикацією, з кріпленням на DIN-рейку, 2 канали навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/5 А, номінальна вихідна потужність 70 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 500 мА.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, діапазон напруги 12-14 В; номінальний вихідний струм 5 А.
- Номінальна вихідна потужність 70 Вт.
- Два канали навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15.
- Пластиковий корпус з розмірами 89 / 92 / 56 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 70 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходной ток | 5 А |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ |
| Питание | Від мережі |
| Комплект поставки | Кріплення на DIN-рейку |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Особенности | LED-индикация |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 89 / 92 / 56 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 89 х 92 х 56 мм |
| Розміри, мм | 89 / 92 / 56 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.5 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 1 163 ₴


