
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1210DIN з кріпленням на DIN-рейку (43-00109)
2 178 ₴
- В наличии
- Код: 43-00109
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; кріплення на DIN-рейку; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В; номінальний вихідний струм 10 A; номінальна вихідна потужність 140 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 1 А; металевий корпус; розміри 43 / 124 / 113 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1210DIN з LED-індикацією, з кріпленням на DIN-рейку, 1 канал навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/10 А, номінальна вихідна потужність 140 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 1 А.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, діапазон напруги 12-14 В; номінальний вихідний струм 10 А.
- Номінальна вихідна потужність 140 Вт.
- Один канал навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15.
- Металевий корпус з розмірами 43 / 124 / 113 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 140 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Імпульсний захист | Від перенапруги |
| Интерфейсы | — |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Выходное напряжение | 12 |
| Выходной ток | 10 А |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Вхідна частота | 50-60 |
| Габарити | 43 х 124 х 113 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | LED-індикація, Кріплення на DIN-рейку |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190-265 |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від високовольтних імпульсів |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора | 12 |
| Номинальная мощность | 140 |
| Особенности | — |
| Мощность | — |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 |
| Розміри | 43 / 124 / 113 мм |
| Розміри, мм | 43 / 124 / 113 |
| Ток заряда | 1 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | — |
Информация для заказа
- Цена: 2 178 ₴


