
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1220DIN з кріпленням на DIN-рейку (43-00110)
2 952 ₴
- В наличии
- Код: 43-00110
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; кріплення на DIN-рейку; 2 канали навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В; номінальний вихідний струм 20 A; номінальна вихідна потужність 280 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 1 А; металевий корпус; розміри 63 / 124 / 113 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1220DIN з LED-індикацією, з кріпленням на DIN-рейку, 2 канали навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/20 А, номінальна вихідна потужність 280 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 1 А.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, діапазон напруги 12-14 В; номінальний вихідний струм 20 А.
- Номінальна вихідна потужність 280 Вт.
- Два канали навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15.
- Металевий корпус з розмірами 63 / 124 / 113 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 280 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходной ток | 20 А |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Робоча температура -20 °C ~ +50 °C, Гарантія 12 міс., Номінальна вихідна напруга 12 В, Номінальний вихідний струм 20 А, Номінальна вихідна потужність 280 Вт, Струм заряду акумуляторної батареї 1 А |
| Питание | Від мережі |
| Керування | — |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Особенности | LED-індикація, Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15, Металевий корпус, Захист від короткого замикання, Захист від перенапруги, Захист від перевантаження, Захист від глибокого розряду АКБ, 2 канали навантаження |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 63 / 124 / 113 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 63 х 124 х 113 мм |
| Розміри, мм | 63 / 124 / 113 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип установки | — |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 2 952 ₴










