
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1208LED(P) (41-00046)
1 971 ₴
- В наличии
- Код: 41-00046
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 8 A, максимальний 9.2 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А; пластиковий бокс; 228 / 195 / 78 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1208LED(P) з LED-індикацією, у пластиковому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/8 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 8 А, максимальний 9.2 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Номінальна потужність 120 Вт.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, перевантаження.
- Пластиковий бокс з розмірами 228 / 195 / 78 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 120 Вт |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходной ток | 8 А |
| Входное напряжение | 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Номінальна потужність 120 Вт, вихідний струм 8 А (макс 9.2 А), вхідна напруга 190-265 В, струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А, гарантія 12 міс. |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Керування | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Особенности | LED-індикація, місце під акумуляторну батарею 7 Аг, захист від короткого замикання, захист від підключення невірної полярності АКБ, захист від глибокого розряду АКБ, захист від перевантаження, пластиковий бокс |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 228 х 195 х 78 мм |
| Розміри, мм | 228 / 195 / 78 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.75 А |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип установки | — |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 971 ₴


