
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-24025DIN(P) 24V з кріпленням на DIN-рейку (43-00112)
1 182 ₴
- В наличии
- Код: 43-00112
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; кріплення на DIN-рейку; 2 канали навантаження; номінальна вихідна напруга 24 В; номінальний вихідний струм 2.5 A; номінальна вихідна потужність 70 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 0.25 А; пластиковий корпус; розміри 89 / 92 / 56 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-24025DIN(P) з LED-індикацією, з кріпленням на DIN-рейку, 2 канали навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 24 В/2.5 А, номінальна вихідна потужність 70 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 250 мА.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 24 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 24 В, діапазон напруги 24-28 В; номінальний вихідний струм 2.5 А.
- Номінальна вихідна потужність 70 Вт.
- Два канали навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.25 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15.
- Пластиковий корпус з розмірами 89 / 92 / 56 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 70 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Імпульсний захист | Від короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ |
| Интерфейсы | — |
| Аккумуляторная батарея | — |
| Выходное напряжение | 24 В (24-28 В) |
| Выходной ток | 2.5 A |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Вхідна частота | 50-60 |
| Габарити | 89 х 92 х 56 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | LED-індикація, кріплення на DIN-рейку, 2 канали навантаження, захист від короткого замикання/перенапруги/перевантаження/глибокого розряду |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190-265 |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від високовольтних імпульсів |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора | 24 |
| Номинальная мощность | 70 |
| Особенности | — |
| Мощность | 72 |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 |
| Розміри | 89 / 92 / 56 мм |
| Розміри, мм | 89 / 92 / 56 |
| Ток заряда | 0.25 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.25 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | — |
Информация для заказа
- Цена: 1 182 ₴


