
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-2405DIN 24V з кріпленням на DIN-рейку (43-00113)
2 196 ₴
- В наличии
- Код: 43-00113
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; кріплення на DIN-рейку; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 24 В; номінальний вихідний струм 5 A; номінальна вихідна потужність 140 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А; металевий корпус; розміри 43 / 124 / 113 мм
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-2405DIN з LED-індикацією, з кріпленням на DIN-рейку, 1 канал навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 24 В/5 А, номінальна вихідна потужність 140 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 0.5 А.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 24 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 24 В, діапазон напруги 24-28 В; номінальний вихідний струм 5 А.
- Номінальна вихідна потужність 140 Вт.
- Один канал навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15.
- Металевий корпус з розмірами 43 / 124 / 113 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 140 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Імпульсний захист | Від перенапруги |
| Интерфейсы | DC |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Выходное напряжение | 24 |
| Выходной ток | 5 А |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Вхідна частота | 50-60 |
| Габарити | 43 х 124 х 113 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | LED-індикація, Кріплення на DIN-рейку, Металевий корпус |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 190-265 |
| Захист | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від високовольтних імпульсів |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | — |
| Кількість IEC розеток | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Кількість мультистандартних розеток | — |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора | 24 |
| Номинальная мощность | 140 |
| Особенности | — |
| Мощность | 150 |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 |
| Розміри | 43 / 124 / 113 мм |
| Розміри, мм | 43 / 124 / 113 |
| Ток заряда | 0.5 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.5 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Форма выходного напряжения | — |
Информация для заказа
- Цена: 2 196 ₴


